اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در ۴ حوزه انتخابیه گلستان

اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در ۴ حوزه انتخابیه گلستان



فرمانداری رامیان به عنوان حوزه انتخابیه مرکزی رامیان و آزادشهر، اسامی ۲۲ نامزد که صلاحیت آنها در شورای نگهبان تایید شد و برای کسب یک کرسی این حوزه انتخابیه با هم رقابت می کنند را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱ – علیرضا ابراهیمی

۲ – رسول بامری

۳ – سیدمهدی حسینی

۴ – سیداصغر حسینی خان‌به‌بن

۵ – عبدالعزیز خان‌محمدی

۶ – جواد خواجه‌تراب

۷ – آقای حسین سارانی

۸ – حمید سارونی

۹ – رضا صابری

۱۰ – مهدی عمرانی

۱۱ – کبری غفاری‌توران

۱۲ – نادر قائمی‌نژاد

۱۳ – محمدرضا کوه‌نشین

۱۴ – شهربانو کوهساری

۱۵ – غلامعلی کوهساری

۱۶ – رمضان کیخا

۱۷ – حسین محمدزاده‌باعفت

۱۸ – امید محمودی

۱۹ – ایوب منصوری

۲۰ – ایوب منصوری‌رضی

۲۱ – جواد میرعرب‌رضی

۲۲ – علیرضا نوروزی

فرمانداری مینودشت به عنوان حوزه مرکزی انتخابات در چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در شرق گلستان، اسامی ۴۷ نامزد که صلاحیت آنها در شورای نگهبان تایید شد و برای کسب یک کرسی این حوزه انتخابیه با هم رقابت می کنند را اعلام کرد:

۱ – رضا آریان‌پور

۲ – حسین اصلاحی

۳ – عبدالکریم الهی

۴ – عرازمحمد اولیایی

۵ – نورمحمد ایگدری

۶ – عیدی باشقره

۷ – عیدی بدراق‌نژاد

۸ – محمود بشارت‌لو

۹ – ایوب پرتوی

۱۰ – علی پرنیا

۱۱ – اسماعیل پسرکلو

۱۲ – غلام‌محمد پقع

۱۳ – محمدرضا پیاده‌کوهسار

۱۴ – مرتضی بیانی‌هدش

۱۵ – جنید بیگدلی

۱۶ – حسین ترکمانی

۱۷ – رضا جامی

۱۸ – محمدعلی حدادی

۱۹ – حسین خان‌احمدی

۲۰ – حسینعلی خواجه

۲۱ – زهرا رنگ‌ریز

۲۲ – محمد سرایلو

۲۳ – کمال سلمانی

۲۴ – علیرضا سلیمان‌گلی

۲۵ –  امیر شهمرادی

۲۶ – عبدالناصر شیخ

۲۷ – نوشین شیخی

۲۸ – محمدرضا صباغ

۲۹ – سیدجلیل صفی‌الحسینی

۳۰ – فاطمه عاشوری

۳۱ – عبدالجلیل عوض‌زاده

۳۲ – علی فیاض

۳۳ – عبدالسلام قاری

۳۴ – محمدصدیق قاری

۳۵ – عبدالهادی قره‌قوزی

۳۶ – عباسعلی قزل سوفلو

۳۷ – مجتبی قهرمانی‌تبار

۳۸ – عبداللطیف قلی‌زاده

۳۹ – محمد کرامتلو

۴۰ – قربان‌محمد کن‌سال

۴۱ – عبدالجلیل کوسه‌‍‌غراوی

۴۲ – حبیب‌الله گرگانلی دوجی

۴۳ – ابوالقاسم گلندی

۴۴ – ولی‌محمد مخی‌زاده

۴۵ – سیده‌خدیجه موسوی‌خسروی

۴۶ – عزیزالله نفس‌پور

۴۷ – بهمن نیازی

فرمانداری گنبدکاووس هم با صدور اطلاعیه‌ای اسامی ۳۲ نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان را اعلام کرد:

۱- احمد آبروش

۲- سلیمان آق

۳- عبدالحکیم آق ارکاکلی

۴- عبدالشریف آق پور

۵- محبوبه اسحقی گرجی

۶- محمد اسداله پور

۷- نورمحمد اتائی

۸- عبدالصمد بردی پور

۹- محمدتقی پروین‌کلتی

۱۰ – احمد حاجی علی نژاد

۱۱- ستار حیدری

۱۲- یوسف خانی

۱۳- محمدصادق خداداد پور کناری

۱۴- رشید خرمالی

۱۵- زلیخا خندان اردهائی

۱۶- حمید سالمی اینچه برون

۱۷- طاهر سارلی

۱۸- ناصرقلی سارلی

۱۹- امانقلیچ شادمهر

۲۰- فرهاد شیبک

۲۱- رسول صلاحی

۲۲- امین صیادی

۲۳- قرجه طیار

۲۴- سلیمان عباسی

۲۵- ایمان علی پور

۲۶ – حسن قوجق

۲۷- شهرام کوسه غراوی

۲۸ – عبدالحمید نشاط

۲۹ – کریم نوبری

۳۰ – سلیمان هاشمی

۳۱ – انسیه یوسف‌زاده

۳۲ – حمزه قزل‌سفلی

فرمانداری علی‌آباد کتول هم در اطاعیه ای اسامی ۲۷ نامزد که صلاحیت آنها در شورای نگهبان تایید شد و برای کسب یک کرسی این حوزه انتخابیه با هم رقابت می کنند را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱ – رحمت‌اله نوروزی

۲ – علیرضا اسفندیاری‌مقدم

۳ – قاسمعلی دنکوب

۴ – ابوالفضل گوکلانی

۵ – رسول مظفری

۶ – محمدرضا میردیلمی

۷ – سیدحسین سیدی

۸ – محمدرضا صالح‌آلوستانی

۹ – حسن فندرسکی

۱۰ – سیدمحمد سیدرضایی

۱۱ – محمدرضا مزرعه

۱۲ – رضا اسلانی‌کتولی

۱۳ – احمدرضا نقابی

۱۴ – محمدعلی کلاجانی

۱۵ – معصومه سلطانعلیان

۱۶ – معصومه بیگم‌سبزواری

۱۷ – احمدرضا خسروی

۱۸ – نورعلی دیلم

۱۹ – حمیدرضا گزمه

۲۰ – سکینه تجری

 ۲۱- یاسر رخشان

۲۲ – یوسف زنگانه

۲۳ – مرضیه کتولی

۲۴ – هادی زوارسیستانی

۲۵- حجت‌الاسلام سیدحسین اشرفی

۲۶ – مهدی نادری

۲۷ – عبدالله قره‌خانی

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر رامیان و آزادشهر، یک نفر علی آباد، یک نفر کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *