استاندار اردبیل : شهروندان بدون بلیط به ورزشگاه رضازاده مراجعه نکنند

استاندار اردبیل : شهروندان بدون بلیط به ورزشگاه رضازاده مراجعه نکنندبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنامجو افزود: پذیرش هموطنان فاقد بلیط به هیچ وجه امکان پذیر نبوده و ضمن تشکر از حمایت‌ها و پوزش از علاقه مندانی که نتوانسته‌اند بلیط تهیه کنند درخواست می‌شود از طریق شبکه‌های تلویزیونی مسابقات را دنبال کنند.

وی در خصوص فروش تمام بلیط‌ها در کمتر از نیم ساعت اظهار داشت: بیش از ۵۰۰ هزار نفر در دقایق اول فعالیت سایت فروش بلیط به این درگاه متصل شدند در حالی که فقط ۴۵۰۰ صندلی برای هر مسابقه قابل واگذاری بوده و به صورت طبیعی تعداد زیادی از علاقه مندان نتوانستند بلیط تهیه کنند و با هر روش دیگری هم که بلیط‌ها فروخته می‌شود امکان پذیرش بیش از ظرفیت ورزشگاه وجود نداشت.

وی با قدردانی از تمام مسئولان و دستگاه‌های کشوری و استانی بیان کرد: با تلاش شبانه روزی تمام مدیران و کارکنان دستگاه‌های خدمات رسان و تشکل‌های مردم نهاد، سالن رضازاده برای برگزاری دیدارهای والیبال آماده شده است.

بهنامجو تاکید کرد که مردم فهیم و ورزش دوست اردبیل با همکاری مسئولان برگزاری مسابقات، فرهنگ بالای خود را به نمایش گذاشته و با مهمان نوازی و رعایت مسائل امنیتی و اخلاقی، میزبان شایسته ای برای این مسابقات خواهند بود.

وی افزود: فریادهای ایران ایران جوانان غیور در سالن مسابقات طنین انداز خواهد شد و امیدوارم با حمایت شهروندان و دعای خیر هموطنان عزیزمان شاهد درخشش و استمرار پیروزی‌های تیم ملی والیبال باشیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: میزبانی از رویدادهای ورزشی بین المللی مانند والیبال جام ملت‌های جهان فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت‌های استان بوده و ثمرات فرهنگی و اقتصادی زیادی برای منطقه دارد و مهمتر از همه دستاوردها، ارتقا سطح سلامت روانی و جسمی شهروندان، به ویژه نوجوانان و جوانان و شادابی و سلامت آنان است.

او گفت: تماشای تلویزیونی این مسابقات از سوی بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان این فرصت ر ا فراهم کرده تا نام اردبیل و ظرفیت‌ها و قابلیت‌های زیاد این استان در سطح جهان تبلیغ و معرفی شود.

بهنامجو همچنین بیان کرد: با برگزاری مسابقات انگیزه و استعداد جوانان استان هم برای ورزش حرفه‌ای افزایش یافته بستر و زمینه برای کسب میزبانی مسابقات در سایر رشته‌های ورزشی برای استان فراهم می‌شود.

تیم ملی ایران روز جمعه ۳۱ خرداد با پرتغال، شنبه اول تیر با استرالیا و یکشنبه دوم تیر با فرانسه بازی می‌کند. بازی‌های تیم ملی ساعت ۱۸.۳۰ برگزار می‌شود.

۶۰۱۶

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *