استفاده از جوانان و بانوان به جامعه تحول می‌بخشد

استفاده از جوانان و بانوان به جامعه تحول می‌بخشدعلی زینی وند روز چهارشنبه در این نشست از ایرانشهر به عنوان مرکز فرهنگی بلوچستان یاد کرد و افزود: این شهرستان به عنوان نقطه تولید رفاقت، وحدت، همزیستی، امنیت و برادری در کشور مطرح است.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: ایرانشهر باید در انتخابات تبلور شاخص‌های سلامت، رفاقت و شکوه باشد.

وی افزود: فرمانداران بایستی پایه‌های محکمی در سالم سازی فضای انتخابات ایجاد کنند و با طرفداران هر کاندیدایی که بخواهند با سو استفاده باعث التهاب جامعه شوند با اقتدار و اجرای تمام عیار قانون برخورد کنند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت: با توجه به پراکندگی سیستان و بلوچستان و ظرفیت‌های بالایی که در این استان نهفته است فرمانداران باید دیدگاه شأن توسعه گرایانه، اشتغالزا و توسعه روستا محور با هدف ماندگاری روستاییان باشد.

وی افزود: فرمانداران در واقع باید محور اتحاد، اجماع، آرامش و انتقادپذیری باشند و در مقابل انتقادات مردم مقاومت و اصرار نکنند، مگر در مواقع اضطراری که آن‌هم بایستی فقط با هدف روشنگری و تنویر افکار عمومی باشد.
حجت‌الاسلام سید شجاع الدین ابطحی امام جمعه ایرانشهر و مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل تسنن این شهرستان با تقدیر از خدمات ۵ ساله نبی بخش داودی فرماندار سابق خدمت به خلق خدا را نعمتی بزرگ دانستند که نصیب بعضی افراد می‌شود.
حجت الاسلام ابطحی با تاکید بر خدمت بی منت بیان کرد: مسؤلان در نظام جمهوری اسلامی باید از لحاظ اخلاقی، گفتاری و رفتاری در تراز نظام باشند چون آنها چهره نظام هستند.
مولوی کریم زایی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان ایرانشهر در بخش‌های مختلف و واقع شدن در مرکز بلوچستان خواستار ارتقا شهرستان به استان شد.
نبی بخش داودی فرماندار سابق ایرانشهر نیز با قدردانی از همراهی علما، معتمدین، جوانان، اعضای شورای تأمین و اقشار مختلف مردم این شهرستان در مدت ۶۲ ماه خدمت در شهر میزبانان ولایت گفت: من هرچه دارم از برکت نظام جمهوری اسلامی است.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران به من به عنوان یک ایرانی اعتماد کرد و اولین بخشدار و فرماندار اهل سنت منطقه هستم که در راستای اهداف نظام و زیر سایه ولایت تلاش کرده‌ام.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم با معرفی ابوذر کوثری به عنوان فرماندار جدید ایرانشهر از خدمات نبی بخش داودی تقدیر کرد.

۷۳۱۴**۶۰۸۱

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *