اطلاعات بیش از 2 هزار تجهیز آزمایشگاهی ثبت شد

اطلاعات بیش از 2 هزار تجهیز آزمایشگاهی ثبت شد


به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی این معاونت درباره دسته بندی تجهیزات آزمایشگاهی اظهار داشت: بانک اطلاعات انواع تجهیزات آزمایشگاهی که شامل 2 هزار و 50 نوع تجهیز می‌شود، بازنگری و در پایگاه اینترنتی شبکه ارائه شده است تا در دسترس کاربران قرار گیرد.
«رضا اسدی‌ فرد» افزود: با توجه به اینکه اطلاعات برخی کاربران از تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور ناقص است این بانک اطلاعاتی می‌تواند در اختیار آنها قرار گیرد تا نیازهای خود را از این طریق مرتفع کنند.
به گفته وی، این کار به کاربران اجازه می‌دهد که جستجوی دقیق‌تر و یکپارچه‌تری داشته باشند و تجهیزات مورد نیاز خود را راحت‌تر پیدا کنند.
وی بیان داشت: برخی تجهیزات انواع مختلفی دارد که هر کدام برای پاسخ به یک نیاز کاربرد دارد، به همین دلیل کاربران می‌توانند با ورود به این سامانه، تجهیزی که بهترین کاربری را برای تامین نیاز آنها دارد، انتخاب کنند.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از خردادماه سال 1393 با هدف ارتقاء زیر ساخت پژوهش در کشور و دسترسی آسان به تجهیزات آزمایشگاهی راه اندازی شده است.
علمی **9340**1883

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *