اعتبار کافی برای میزبانی لیگ ملت های والیبال در ارومیه وجود دارد

اعتبار کافی برای میزبانی لیگ ملت های والیبال در ارومیه وجود داردناصر حضرتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون نیز بودجه مناسبی با توجه به اهمیت موضوع و لزوم میزبانی شایسته از این رویداد ورزشی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های ورزشی استان هزینه شده و در صورت لزوم اعتبار ویژه دیگری نیز تزریق می‌شود.

وی اضافه کرد: بازسازی سرویس‌های بهداشتی، خرید و نصب کفپوش‌های ویژه، خرید و نصب صندلی و تأمین روشنایی سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه (طبق استانداردهای بین المللی) تاکنون با تزریق بودجه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی تمامی تجهیزات و عملیات لازم از قبیل تهیه و خرید کفپوش مخصوص، ۲ هزار و ۴۶۰ عدد لامپ روشنایی، یکهزار و ۷۰۰ عدد صندلی، زیباسازی و رنگ آمیزی سالن، اتصال اینترنت پرسرعت و اجرای آسفالت و زیباسازی محوطه سالن در حال اجراست و آماده سازی سالن بر اساس زمانبندی به پایان می‌رسد.

عبدالله چمن گلی با تاکید بر اینکه خرید و نصب کفپوش مدرن از الزام‌های اساسی برای میزبانی این رقابت هاست، بیان کرد: هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای خرید کفپوش‌های مدرن این سالن هزینه شد.

به گزارش ایرنا، تاکنون بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در راستای برگزاری هرچه بهتر لیگ ملت‌های والیبال هزینه شده است.

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.

امسال والیبال ارومیه سهم مهمی در ترکیب تیم ملی بزرگسالان دارد به طوری که هفت بازیکن ارومیه‌ای به نام‌های «سعید معروف، امیر فلاحت خواه، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، میثم صالحی، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور» در پست‌های مختلف در لیست ۲۸ نفری «ایگور گولاگویچ» قرار گرفتند.

۲۰۹۳/‏۳۰۷۲

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *