البرز کارگاه تولیدی است/ 70 درصد محصولات دارویی کشور در البرز تولید می شود

البرز کارگاه تولیدی است/ 70 درصد محصولات دارویی کشور در البرز تولید می شود


عزیزالله شهبازی روز دوشنبه در آیین افتتاح شرکت تولید داروهای ضد سرطان و ام اس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرک صنعتی بهارستان افزود: البرز به دلیل پویایی در حوزه تولید، امروز تبدیل به یک کارگاه صنعتی بزرگ شده است.
وی اظهار داشت: ظرفیت های بزرگی در حوزه تولیدات دارویی البرز موج می زند و تعداد زیادی سرمایه گذار برای مشارکت در این امر اعلام آمادگی کرده اند.
وی تاکید کرد: ظرفیت های خوب و سرمایه گذاران متعددی در حوزه بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش تولید دارو در این استان وجود دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه نام و خدمات دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اقصی نقاط کشور اندگار و جاودانه خواهد بود، افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از اقدامات بزرگی بود که دولت تدبیر و امید با تلاش های ویژه وزیر بهداشت اجرایی کرده و نتایج آن به وضوح در کشور محسوس است.
سرپرست استانداری البرز در ادامه با قدردانی از متولیان خیر احداث شرکت تولید داروهای ضد سرطان و ام اس در استان البرز اضافه کرد: این مجموعه امروز و در مسیر پیشرفت دانش پزشکی کشور محصولات مهمی را در حوزه داروهای ضد سرطان و درمان بیماران ام اس تولید کرده است.
وی تاکید کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و اعمال تحریم ها این امر اقدامی ارزشمند در تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات رهبری و اهداف دولت است.
وی گفت: در راستای تحقق برنامه ششم توسعه این شرکت موفق به جذب بیش از 90 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی شده است.
شهبازی افزود: مجموعه مدیریت استان البرز و تیم اقتصادی استان برای کمک به تسهیل در سرمایه گذاری و حمایت سرمایه گذاران بسیج است.
8029/6993

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *