امام جمعه فردیس: سرنگونی پهپاد آمریکا نشان از بازدارندگی ایران دارد

امام جمعه فردیس: سرنگونی پهپاد آمریکا نشان از بازدارندگی ایران داردبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه فردیس افزود: در ساقط کردن هواپیمای جاسوسی آمریکا نشان دادیم که اجازه تعرض هیچ قدرتی را به حریم جمهوری اسلامی نخواهیم داد.

وی اضافه کرد: توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های نظام استکباری و آمریکا علیه کشورمان در سال‌های اخیر با تدابیر رهبری شکست خورده و از این پس نیز با شکست همراه خواهد بود.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها گران‌ترین پهپاد خود را به سمت ایران فرستادند که این پهباد در استان هرمزگان توسط نیروهای مسلح مورد هدف قرار گرفت و ایران از این آزمایش سربلند بیرون آمد.

ایمانی با بیان اینکه رییس جمهور آمریکا اعلام کرده است که اگر ایران را سرجای خود ننشانیم دیگر نخواهیم توانست، خاطر نشان کرد: با هدف قرار دادن پهپاد آنها در کشورمان به دشمنان ثابت شد که اگر بخواهند کوچک‌ترین تعرضی به ایران اسلامی داشته باشند با برخورد جدی نظام جمهوری اسلامی مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به اعلام دبیر شورای امنیت مبنی بر اینکه یکی از دستگاه‌های جاسوسی دشمن توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و جاسوس‌های آنها شناسایی شده است، گفت: سازمان سیا امروز دیده که چه رو دستی از ایران خورده است.

امام جمعه فردیس گفت: قانون جنگل اکنون در جهان حاکم است و نظام جمهوری اسلامی ایران روی صلح و مسایل شخصی خود به مذاکره نمی‌نشیند و کسانی که سر صحبت مذاکره دوباره با آمریکا را باز می‌کنند باید بدانند که این کشور دوباره بر سر میز مذاکره همچون برجام نخواهد نشست.

وی به ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر چمران اشاره کرد و گفت: شهید چمران از شخصیت‌های برجسته و ملی انقلاب اسلامی بود و اگر در سخنان حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در مورد این شهید گرانقدر دقت کنیم مایه دقت و عبرت برای ما خواهد بود.

وی هفتم تیرماه سالروز شهادت. شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب اسلامی را از روزهای تاریخی انقلاب برشمرد و گفت: یک روز قبل از هفتم تیر سو قصد به رهبر معظم انقلاب ناکام ماند و بنا به فرمایش حضرت امام خداوند ایشان را به عنوان ذخیره برای انقلاب حفظ کرد.

وی با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر نیز ادامه داد: نیروی انتظامی شهرستان فردیس فعالیت چشمگیری در زمینه کشف و ضبط مواد مخدر و برخورد با اینگونه مسایل داشته است.

وی در بخش دیگر سخنان خود به برپایی میز خدمت دادگستری با حضور مسئولان دستگاه قضایی پیش از نماز جمعه در فردیس اشاره کرد و گفت: مردم از این فرصت به خوبی استفاده کردند و مسئولان قضایی شهرستان پاسخگوی مسایل قضایی به شهروندان فردیس بودند.

۷۴۱۳/‏‬ ۶۱۵۵

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *