امام جمعه موقت ایرانشهر: مقاومت تنها راه مقابله با اهداف پلید دشمنان است

امام جمعه موقت ایرانشهر: مقاومت تنها راه مقابله با اهداف پلید دشمنان استحجت الاسلام محمد تقی افضلی تبار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: مهمترین اصل انقلاب اسلامی حفظ استقلال کشور است که تنها راه به دست آوردن آن مقاومت و اتحاد ملت است.

وی بیان کرد: دشمنان برای به زانو در آوردن ملت ایران دست به جنگ تمام عیار اقتصادی زده اند که ان شالله با ایستادگی و مقاومت مردم این توطئه دشمنان نیز نقش برآب خواهد شد.

امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: آمریکا در حال التماس برای مذاکره با این است اما در شرایط کنونی مذاکره بسیار خطرناک و به نفع ما نیست.

وی به دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: پاسخ زیبای رهبری معظم به پیام آورنده ترامپ برگرفته از قرآن مجید است.

حجت الاسلام افضلی تبار با بیان اینکه آمریکا بویژه ترامپ هیچ وقت مورد اعتماد نبوده و نیستند بیان کرد: مقاومت به‌عنوان کلیدی‌ترین جز از انقلاب اسلامی به شمار می‌رود چراکه در چهار دهه گذشته از انقلاب هر زمان که ایران با مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن رفتار کرده نتیجه آن جز سربلندی و اقتدار و عزت و حفظ منافع ملی نبوده است.

۷۳۱۴**۳۲۱۳

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *