انتظار مردم از قوه قضائیه برخورد با دانه درشت هاست

انتظار مردم از قوه قضائیه برخورد با دانه درشت هاستبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین جعفر الهی، عصر چهارشنبه در دیدار قضات و کارکنان دستگاه قضائی قم با رئیس قوه قضائیه در مجتمع آموزش روحانیون و قضات معصومیه این استان، اظهار داشت: باید تلاش شود تا ضمن برخورد با مفاسد اقتصادی، نسبت به احقاق حقوق بیت المال و اجرای این احکام نهایت تلاش صورت گیرد.

وی در ادامه، گفت: قضاوت یکی از کارهای مهمی است که خداوند به عهده انسان‌ها فرهیخته گذاشته است که در پیشگاه خداوند دارای موقعیت والایی است.

قاضی دیوان عالی کشور، با بیان اینکه رحمت خداوند حامی و پشتیبان قاضی است گفت: خداوند همراه قاضی است تا زمانی که از مسیر حق خارج نشود و اگر قاضی از مسیر حق خارج شود، هیچ دشمنی بدتر از خود انسان برای او نخواهد بود.

** مدیر ارزشیابی کارکنان دادگستری قم نیز در این دیدار با بیان اینکه کارکنان دستگاه قضائی استان از جمله سالم‌ترین کارکنان دستگاه قضائی در کشور هستند، افزود: تصویب شدن مشاغل قوه قضائیه ه به عنوان ن مشاغل سخت و زیان آور از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ابوالفضل سلامی، با اشاره به ضرورت تکریم کارکنان دستگاه قضائی گفت: باید علاوه بر توجه به ارتقای تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های قضائی، نسبت به بهبود فضای کاری و ارتقای تکریم کارکنان نیز مورد توجه باشد.

** حجت الاسلام و المسلمین مجید یزدی معاون فرهنگی دادگستری قم در این جلسه با اشاره به شاخص‌های رضایت امام زمان (عج) از شیعیان گفت: پر کار، پرتلاش و پربازده بودن و در عین حال کم مصرف بودن از جمله معیارهای رضایت امام زمان (عج) از شیعیان آن حضرت است.

۷۴۰۴/ ۶۱۳۳/‏

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *