انجمن های هنری استان بوشهر در جشنواره خلیج فارس مشارکت گسترده کنند

انجمن های هنری استان بوشهر در جشنواره خلیج فارس مشارکت گسترده کنندفاطمه کرم پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بندر گناوه افزود: در این ارتباط از انجمن‌های هنری خواسته‌ایم هر کدام به صورت مجزا و به فراخور فعالیت‌های خود یک جشنواره در سال جاری برگزار کنند.

وی اظهارداشت: هدف از برگزاری این جشنواره بر محوریت تولید محتوایی و در راستای معرفی استان بوشهر در سطح ملی است.

کرم پور گفت: فراخوان این جشنواره در یک ماه آینده اعلام می‌شود و هنرمندان در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف بصورت رقابتی مشارکت کنند.

وی گفت: آئین اختتامیه این جشنواره در ۱۰ اردیبهشت ۹۹ به مناسبت روز ملی خلیج فارس در بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: احداث سینما امید بر اساس مصوبه وزارت کشور در ۳۱ استان توسط وزارت متبوعه اجرایی که در فاز اول ۳ شهر با جمعیت بالای ۲۰ هزار به عنوان پایلوت انتخاب شده که در استان بوشهر شهرستان گناوه انتخاب شده است.

وی اظهار داشت: در این سفر پیگیری‌های لازم از طریق فرمانداری و شهرداری انجام و قول همکاری داده شد.

کرم پور گفت: برای احداث این طرح نیاز به زمین است که در این زمینه با مسکن و شهرسازی رایزنی انجام خواهد شد و باید مکانی مشخص و جانمایی شود که مدنظر فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: اگر در زمینه جانمایی زمین به توافق نرسیم و مسئولان شهرستان همکاری و همت نکنند مجبوریم این طرح را به شهر دیگری از استان منتقل و واگذار کنیم.

وی افزود: با توجه به فرصت کمی که برای اجرایی شدن طرح وجود دارد می‌طلبد مسئولان شهرستان مشارکت و تلاش مضاعف کنند تا هرچه زودتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

۶۱۶۴/‏۶۰۴۵

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *