برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن صنفی داستان نویسان تهران

برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن صنفی داستان نویسان تهراندستور جلسه مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنفی داستان نویسان تهران علاوه بر انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی داستان نویسان، اضافه کردن یک تبصره به ماده ۵ اساسنامه این انجمن درباره امکان عضوگیری اعضا به شرط داشتن یک کتاب منتشر شده در حوزه داستان بزرگسال و نداشتن امکان حق حضور در مجمع عمومی و عدم امکان انتخاب به عنوان هیات مدیره و بازرس است.

همچنین دستور جلسه مجمع عمومی عادی این انجمن شامل ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره، گزارش مالی خزانه دار انجمن، گزارش بازرس های انجمن، تغییر روزنامه کثیر الانتشار و برگزاری انتخابات برای اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و اعضای اصلی و علی البدل بازرسان است.

این مجمع ساعت ۱۰ صبح در سالن موسسه خیریه مهر طه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه مجلسی، پلاک ۲۷ برگزار می شود.

ضحی کاظمی، دبیر انجمن صنفی داستان نویسان تهران درباره برگزاری این انتخابات به خبرنگار ایرنا، گفت: اعضای انجمن داستان نویسان تهران می توانند برای شرکت در این مجمع و برگزاری انتخابات روز سه شنبه به موسسه خیریه مهر طه مراجعه کنند.

وی درباره شرایط عضویت در انجمن نیز بیان کرد: عضو انجمن داستان نویسان تهران باید حداقل دو کتاب داشته و ساکن تهران باشد و همچنین ناشر نباشد. زیرا از نظر وزارت کار، ناشر کارفرما محسوب می شود و نمی تواند در انجمن صنفی کارگری عضو باشد.

کاظمی درباره تعداد نفراتی که تاکنون برای عضویت در هیات مدیره و بازرسی این انجمن ثبت نام کردند نیز اظهار داشت: برای هیات مدیره تاکنون ۱۰ نفر و برای بازرسی نیز ۲ نفر کاندید شدند، اما تا روز برگزاری مجمع هم این موقعیت برای کاندید شدن اعضا وجود دارد.

فراهنگ**۹۴۸۲**۹۲۴۶**

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *