بیش از ۱۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در هرمزگان پلمپ شد

بیش از ۱۷۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در هرمزگان پلمپ شدبه گزارش ایرنا، علی صالحی شامگاه یکشنبه در نشستی در همین رابطه با تاکید بر حساسیت و تلاش دستگاه قضائی در حفظ و صیانت از حقوق بین المال اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با انجام اقدامات پیشگیرانه، تخلف حفر چاه‌های غیر مجاز تکرار نشود.

وی افزود: طی یک سال گذشته ۵۵ مورد رفع تصرف از بستر و حریم رودخانه‌ها و اعاده زمین‌های تغییر کاربری داده شده به مساحت ۱۶ هزار و ۵۸۱ مترمربع در سطح استان در دستگاه قضائی مورد بررسی و تعیین تکلیف شده است.

رئیس شورای حفط حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان رسیدگی به ۱۰ پرونده با موضوع آلودگی نفتی در بخش تالاب‌های بین المللی شهرستان سیریک، رسیدگی به دو پرونده با موضوع ورود پسماند در حوزه غرب بندرعباس به علت تخلف از موازین قانونی را از جمله اقدامات این شورا عنوان کرد.

صالحی خاطرنشان کرد: در راستای صاینت از اراضی ملی و حفظ حقوق بیت المال رسیدگی به ۷۷۵ فقره پرونده در حوزه تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و رفع تصرف ۱۰۶ هکتار از این زمین‌ها به ارزش بیش از یک هزار میلیارد تومان از سوی دستگاه قضائی هرمزگان انجام شده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد: مردمی بودن، کنار مردم بودن و استفاده از نیروهای انقلابی، ولایی و عملیاتی از جمله اولویت‌های مهم دستگاه قضائی استان هرمزگان است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *