تاکید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر اهمیت عدالت محوری در فوتبال

تاکید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر اهمیت عدالت محوری در فوتبال«حجت الاسلام آل هاشم» در ابتدای این جلسه به برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ٢٠ سال آسیا در تبریز اشاره کرد و گفت: فوتبال و فوتسال از رشته‌های مهم و تأثیرگذار ورزش کشور هستند و باعث افتخار است که ایران از قدرت‌های برتر فوتسال آسیا و جهان است.
وی افزود: همچنین ایران درفوتبال ساحلی از کشورهای قدرتمند به شمار می‌آید و به ان توجه زیادی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه فوتبال همواره از ورزش‌های پرطرفدار و مورد توجه در کشور بوده است اضافه کرد: ما حضور مهدی تاج در فوتبال کشور را یک فرصت ارزشمند می‌دانیم با این وجود بر عدالت محوری در فوتبال کشور نیز تاکید داریم.
وی ادامه داد: همچنین معتقدیم فدراسیون فوتبال باید به دنبال توسعه فوتبال کشور و دور شدن از فضای دو قطبی باشد از این رو امیدواریم این اقدامات به شکلی انجام شود که علاقمندان به فوتبال در سراسر کشور از این حوزه رضایت داشته باشند و این پدیده موجب تقویت انسجام و همدلی در سطح کشور شود.
رئیس فدراسیون فوتبال نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های حجت الاسلام آل هاشم اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم که همواره مشکلات فوتبال کشور در حوزه‌های گوناگون رفع شود و به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم.
تاج ادامه داد: البته برای رعایت عدالت تاکید داریم در مسابقات باید از سیستم کمک داور ویدئویی(VAR) استفاده شود تا دیگر شاهد اشتباهات تأثیرگذار داوری نباشیم.
وی اضافه کرد: همچنین لازم است مشکلات زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها و مساله بلیت فروشی نیز هرچه سریع‌تر رفع و الکترونیکی شود.
به گفته وی فدراسیون فوتبال مسئول امنیت ورزشگاه‌ها نیست و تا زمانی که مشکل بلیت فروشی حل نشود و تماشاگران بیش از ظرفیت وارد ورزشگاه شوند این مسائل حل نخواهد شد.
به اعتقاد وی تا زمانی که بلیت فروشی الکترونیک نشود و با همین منوال مسابقات را برگزار کنیم ناجا نیز نمی‌تواند امنیت ورزشگاه ها را تأمین کند.
رئیس فدراسیون فوتبال درخاتمه از حسن توجه نماینده ولی فقیه دراستان آذربایجان شرقی تشکر و ابراز امیدواری کرد: درآینده نه چندان دور شاهد حل مشکلات فوتبال در کشور باشیم.
ورزشی **۹۱۴۴**۹۱۲۹

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *