تب تند تئاتر – ایرنا

تب تند تئاتر – ایرناسالن‌های تئاتری که به دلیل ماه مبارک رمضان و تعطیلات نیمه خرداد اجراهای کمتری داشتند و بسیاری از نمایش‌ها به اجرای خود پایان داده بودند بعد از گذشت این ایام در این هفته از ۱۸ تا ۲۴ خردادماه بار دیگر فعالیت های خود را از سر گرفته‌اند.

نمایش هایی که از این هفته به صحنه اضافه می‌شوند

– نمایش «AB» به نویسندگی و کارگردانی پوریا رستمی از ۱۸ خردادماه به مدت یک هفته هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ملک به صحنه خواهد رفت.

– نمایش موزیکال «عروس مردگان» به نویسندگی و کارگردانی امیدرضا سپهری از ۱۸ تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در رویال هال اسپیناس پالاس اجرا خواهد داشت.

– نمایش «مرگ سایه‌ها» به نویسندگی و کارگردانی پارسا محمدزاده از ۱۸ خردادماه تا ۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «شاهنامه آخرش خوشه؟» به نویسندگی و کارگردانی شاهین گل کار از ۱۹ خردادماه تا ۷ تیرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد داشت.

– نمایش «هنرپیشه‌گاه» به نویسندگی و کارگردانی افشین واعظی از ۱۹ تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «قهوه برزیلی» به کارگردانی سمیه مهری و نویسندگی کامران شهلایی از ۱۹ خردادماه تا ۷ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه هنرمندان اجرا خواهد داشت.

– نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» نوشته سایمون استیونز و به کارگردانی افسانه کمالی از ۱۹ خردادماه تا ۱۶ تیرماه هر شب ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «جنایات و مکافات» نوشته فئودور داستایوفسکی و کارگردانی رضا ثروتی از ۱۹ تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تالار وحدت اجرا خواهد داشت.

– نمایش «مختلف الاضلاع» به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی نادر فلاح از ۱۹ خردادماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن صنوبر به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «بازرس هاند واقعی» نوشته تام استوپارد و به کارگردانی شهاب بهرامی از ۱۹ تا ۲۹ خردادماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا خواهد داشت.

– نمایش «کرونوس» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری از ۱۹ خردادماه تا ۱۹ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «آپرکات» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلی پور از ۱۹ خردادماه تا ۳ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا خواهد داشت.

– نمایش «سگ های مرده» نوشته یون فوسه و به کارگردانی حامد خسروی از ۱۹ تا ۲۹ خردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «مرگ خنده دار یک دوچرخه سوار استقامت» به کارگردانی حامد رحیمی نصر و نویسندگی سید جواد موسوی از ۱۹ خردادماه تا ۲۲ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا خواهد داشت.

– نمایش «اکیپ» به کارگردانی محسن آقا قدیری و نویسندگی محمد صادق خیمه کبود از ۱۹ تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در تالار مولوی به صحنه خواهد رفت.

– نمایش «یک زن و یک مرد» نوشته الکسی آربوزوف و به کارگردانی هوشمند هنرکار از ۲۰ خردادماه تا ۹ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا خواهد داشت.

– نمایش «چشم به راه میرغضب» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی از ۲۲ خردادماه تا ۲۲ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج به صحنه خواهد رفت.

** نمایش‌هایی که به اجرای خود پایان می‌دهند

– نمایش «لانه خرگوش» نوشته دیوید لیندزی ابر و به کارگردانی مهدی صباغی تا ۱۹ خردادماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ در سالن سایه تئاترشهر به صحنه می‌رود.

– نمایش «مار بازی» به کارگردانی سعید دشتی تا ۲۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۵ دقیقه در سالن استاد سمندریان ایرانشهر اجرا می‌شود.

– نمایش «شهر ما» به نوشته تورنتون وایلدر و کارگردانی محمدحسن معجونی تا ۲۴ خردادماه به مدت ۱۲۰ دقیقه در تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

– نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری تا ۲۴ خردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

– نمایش «شاه ماهی» به نویسندگی احمد سلگی و رضا بهاروند و کارگردانی رضا بهاروند هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه تا ۲۵ خردادماه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

– نمایش «پروانه الجزایری» نوشته پیام لاریان و به کارگردانی سعید حسنلو تا ۲۵ خردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تئاتر هامون به نمایش در می‌آید.

– نمایش «مردان بیوه» نوشته داریو فو و به کارگردانی مجید علم بیگی تا ۲۶ خردادماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

– نمایش «خون به‌پا می‌شود» به کارگردانی مسعود طیبی و نویسندگی شهرام احمدزاده تا ۲۷ خردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

– نمایش «تراس» نوشته ژان کلود کری یر و به کارگردانی مسعود کرامتی تا ۲۸ خردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

– نمایش «اسم من آنیاست من شوهرم رو کشتم» به نویسندگی و کارگردانی شیرین موسوی تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

– نمایش «آپارتمان» به کارگردانی امیر شاه علی و نویسندگی سپیده قربانی از ۸ تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

– نمایش «ذهنم» به نویسندگی و کارگردانی آذر امیرخوانساری تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۵ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.

– نمایش «میدان نبرد، پیکر زن» بر اساس طرحی از نمایشنامه ویسنی‌یک به کارگردانی الهام یوسفی تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

– نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

– نمایش «مده آ» به کارگردانی علی اصغر راسخ راد و نویسندگی مسعود سمیعی تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

– نمایش «به وقت پازولینی» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی تا ۳۱ خردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

– نمایش «است» به کارگردانی پرنیا شمس و نویسندگی پرنیا شمس، امیر ابراهیم زاده تا ۱۰ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ تالار مولوی اجرا می‌شود.

– نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» به نویسندگی و کارگردانی سید فرشاد هاشمی از ۸ تا ۱۴ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

– نمایش «بداهه» بر اساس داستانی از نغمه ثمینی و به کارگردانی آروند دشت آرای تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۱۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

– نمایش «سیزیف» به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

– نمایش «آبی مایل به صورتی» به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

– نمایش «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی نسیم ادبی و نویسندگی سید محمد مساوات تا ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

فراهنگ ** ۷۵۶۱ ** ۹۲۴۶ **۹۱۲۹

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *