تجهیزات یک بازی برج میلاد جمع‌آوری شد

تجهیزات یک بازی برج میلاد جمع‌آوری شدتجهیزات یک بازی برج میلاد جمع‌آوری شد

تهران- ایرنا- روابط عمومی برج میلاد تهران اعلام کرد که تجهیزات یکی از بازی های این مجموعه به علت استانداردنبودن جمع‌آوری شده است.

مدیر روابط عمومی برج میلاد با اشاره به سنجش و بررسی ۲۰ بازی مجموعه کاربازیای برج میلاد از سوی کارشناسی اداره استاندارد گفت: از این میان تنها تشک بازی “ترامپولین و سرسره” که در فضای عمومی مجموعه و به عنوان بخشی از یکی از بازی های آن قرار داده شده تا حدی با استانداردهای لازم فاصله داشت که مجموعه برج سریع نسبت به جمع آوری آن اقدام کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی این برج، جاوید کسری اظهارداشت: مجموعه تفریحی کاربازیا بهترین و استانداردترین مجموعه آشنایی کودکان با مشاغل مختلف از طریق بازی در سطح کشور است که تمامی ابزار و وسایل آن همواره مورد بازبینی و پایش از بُعد ایمنی قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه در مجموعه کاربازیا مشاغل و بازی‌های مختلف و بسیار زیادی برای سرگرمی کودکان وجود دارد افزود: مجموعه کاربازیا تنها یکی از بخش‌های متعدد تفریحی و خدماتی این مجموعه است.

مدیرروابط عمومی برج میلاد تهران اظهارداشت: تمامی بخش های برج میلاد با استانداردهای بالا، نظارت مستمر و همچنین براساس پروتکل های بین المللی «HSE» دائم در حال رصد و پایش است تا هیچ مشکلی برای بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان به این مجموعه به وجود نیاید.
وی با اشاره به اینکه یکی از شعارهای اصلی برج میلاد “تفریح و گردشگری سلامت” است یادآور شد: در این راستا نیز دستورالعمل های ویژه ای تدوین و در اختیار کارکنان و تمامی پیمانکاران گذاشته شده است و همگی ملزم به رعایت آن هستند و عملکردشان مطابق آن پایش مستمر می شود.

برخی منابع اعلام کرده بودند که یکی از مجموعه های تفریحی برج میلاد پلمب شده است.

تهرام/‏۹۳۵۳/‏‬ ۱۰۰۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *