تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان کشور در سال جاری

تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان کشور در سال جاری


به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد بیان کرد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اعضای بنیاد ملی نخبگان و فارغ التحصیلان پسادکتری خارج از کشور از 90 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند می‌شوند.
وی افزود: این طرح با هدف حمایت از پژوهشگران نخبه سراسر کشور اجرایی می شود و نخبگان داخل و خارج از کشور می توانند برای انجام آزمایشهای خود تا 90 درصد تخفیف دریافت کنند.
به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حال حاضر یک هزار و 400 نفر از منتخبان بنیاد ملی نخبگان از خدمات شبکه بهره‌مند هستند.
وی با بیان اینکه شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در سال 1397 بیش از یک هزار و 100 شخص حقیقی و حقوقی جدید را در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی پذیرفت، افزود: در این سال همچنین بیش از 800 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور از طرح‌های تخفیف این باشگاه استفاده کردند.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه تصریح کرد: باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی در پایان سال 1397 همچنین در حدود 60 میلیارد ریال یارانه استفاده از خدمات آزمایشگاهی در قالب طرح‌های تخفیف دریافت خدمات به اعضای عادی باشگاه مشتریان، اعضای هیئت علمی، برگزیدگان بنیاد نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، منتخبین پسا دکتری و سرآمدان علمی ایران تخصیص داد.
وی ادامه داد: در سال جاری با ارائه تخفیفات بیشتر به نخبگان، تعداد افراد بهره مند از خدمات آزمایشگاهی افزایش خواهند یافت.
علمی ** 1836 **1485

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *