تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، 764 فرصت شغلی در کرمانشاه ایجاد کرد

تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، 764 فرصت شغلی در کرمانشاه ایجاد کردبه گزارش ایرنا، فضل‌الله رنجبر روز سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کرمانشاه که در سرسرای فرمانداری این شهرستان برگزار شد، از تلاش برای اخذ مابقی درصد سهمیه تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خبر داد.

وی افزود: در شهرستان کرمانشاه برای ۱۷۵ طرح اشتغالزایی به میزان ۸۴ میلیارد و ۹۳۴ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شد.

رنجبر با تاکید براینکه بانک‌های عامل باید در زمینه پرداخت تسهیلات بیش از گذشته همکاری کنند، اضافه کرد: هم اکنون ۲۴ طرح بیش از یک میلیارد تومانی برای جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در شهرستان وجود دارد.

فرماندار کرمانشاه، طرح‌های بالای ۵۰۰ میلیون تومانی در این زمینه را ۱۴ طرح عنوان کرد و افزود: به دنبال تخصیص تسهیلات برای پروژه‌های با اشتغال پایدار هستیم

رنجبر با تاکید براینکه تلاش برای کاهش نرخ بیکاری باید با طرح ریزی برنامه در اولویت قرار گیرد، تاکید کرد: طرح‌های بالای یک میلیارد تومان اشتغال پایداری ایجاد می‌کنند، که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی خاطرنشان ساخت، پرونده بیشترین طرح‌های بیش از یک میلیارد تومان که در انتظار تخصیص تسهیلات به سر می‌برند در بانک کشاورزی قرار دارد.

فرماندار کرمانشاه در خصوص تسهیلات اشتغال مناطق زلزله زده به ۱۴۶ طرح اشاره کرد و میزان پرداختی آن را ۱۳ میلیارد و ۷۴۵ میلیون تومان با اشتغالزایی ۲۰۸ نفر اعلام کرد.

شهرستان کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده است.

۷۴۶۰/‏۸۰۶۶

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *