تصفیه‌خانه فاضلاب روستای بدرآباد خرم‌آباد افتتاح شد

تصفیه‌خانه فاضلاب روستای بدرآباد خرم‌آباد افتتاح شدبه گزارش ایرنا فاز نخست طرح فاضلاب و تصفیه‌خانه روستای بدرآباد که برای اجرای آن ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است روستای بدرآباد را با چهار هزار و ۹۷ نفر جمعیت تحت پوشش قرار می‌دهد.

در این طرح ۱.۷ کیلومتر خط و ۱۱ کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده و همچنین یک دستگاه تصفیه‌خانه با پنج هزارو ۵۰۰ مترمربع محوطه احداث شده که در آن ۳۸۳ مترمربع دیوار بتنی پیش‌ساخته به کار رفته است.

به گزارش ایرنا، رضا اردکانیان وزیر نیرو در سفر ۲ روزه به لرستان عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی به ۹۶ روستای شهرستان الیگودرز را افتتاح و همزمان پروژه آبرسانی به ۳۷ روستا در سطح استان را به بهره‌برداری رساند و از عملیات اجرای سد آبسرده بروجرد بازدید، تصفیه خانه آب این شهرستان را افتتاح و عملیات ساخت پست ۲۳۰ کیلوولت برق بروجرد را کلنگ زنی کرد.

وی همچنین تصفیه‌خانه آب شرب شهر ازنا و پروژه آبرسانی به شهر کوهدشت را افتتاح، از مسیر رودخانه کشکان و ایستگاه پمپاژ واشیان پلدختر بازدید می‌کند و دستورآغاز عملیات اصلاح شبکه‌های برق آسیب‌دیده در مناطق سیل‌زده را صادر خواهد کرد.

آغاز عملیات اجرایی سد مخملکوه، بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی بدرآباد، افتتاح شبکه جمع‌آوری فاضلاب منطقه ماسور و مجتمع روستایی غلامان ازدیگر برنامه‌های وزیر نیرو در روز دوم سفر به لرستان است.

اردکانیان همچنین با مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران حراست صنعت آب و برق استان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

۳۲۱۰/۷۲۷۳

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *