تولیت آستان قدس رضوی بر تقویت همکاری‌ با جهاد دانشگاهی تاکید کرد

تولیت آستان قدس رضوی بر تقویت همکاری‌ با جهاد دانشگاهی تاکید کردحجت الاسلام والمسلمین احمد مروی روز جمعه در دیدار حمیدرضا طیبی با تقدیر از اقدامات و عملکرد جهاد دانشگاهی، این نهاد را از رویش‌های مبارک انقلاب اسلامی دانست و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتایج و خروجی‌های مؤثر این همکاری‌ها به صورت روشن و آشکار در عرصه‌های مختلف باشیم.

وی افزود: جهاد دانشگاهی می‌تواند پشتوانه علمی خوبی برای آستان قدس رضوی در پیشبرد اهداف خود باشد.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی آمادگی دارد برای مشارکت در طراحی و اجرای پروژه‌های علمی و فرهنگی، تعالی سطح خدمت‌رسانی به زائران و ارتقای سطح علمی، فرهنگی و معنوی زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) با جهاد دانشگاهی همکاری داشته باشد. 
حجت الاسلام والمسلمین مروی گفت: گسترش و نظام‌مند نمودن روابط علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی، تمرکز به رویکرد علمی و معنوی به دور از سلیقه محوری در طراحی و اجرای برنامه‌ها، کاهش تصدیگری و بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و نخبگان در جهت رفع نیازهای آستان قدس رضوی از رویکردهای این نهاد دینی و فرهنگی است.
در این دیدار که با حضور معاونین جهاد دانشگاهی و مدیران علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی انجام شد، دکتر طیبی گزارشی از عملکرد، فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده جهاد دانشگاهی ارائه کرد و پیرامون بسترهای همکاری مشترک میان آستان قدس رضوی و جهاد دانشگاهی بحث و تبادل نظر شد.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *