تیم پزشکی موسسه مرهم 31 عمل جراحی در ایلام انجام داد

تیم پزشکی موسسه مرهم 31 عمل جراحی در ایلام انجام داد


به گزارش ایرنا، دکتر عادل مقصودی نژاد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم پزشکی و جراحی موسسه خیریه مرهم متشکل از 46 متخصص و فوق تخصص صبح دیروز برای انجام خدمات پزشکی و جراحی شکاف لب و کام وارد ایلام شدند.
وی افزود: این تیم از روز گذشته تا 4 آذرماه در بیمارستان امام خمینی (ره) مستقر و ضمن ویزیت بیماران نسبت به اعمال جراحی به صورت رایگان اقدام خواهند کرد.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام تاکید کرد: با تلاش های صورت گرفته و حمایت ریاست دانشگاه امکانات تمام بخش های بیمارستان در آمادگی کامل قرار دارند و 6 اتاق عمل با تمام تجهیزات و امکانات در اختیار این تیم جراحی قرار می گیرد.
مقصودی نژاد یادآور شد: تاکنون بیش از 650 نفر ثبت نام کرده اند و در روز اول 31 نفر از بیماران تحت عمل جراحی تیم پزشکی قرار گرفتند.
وی اضافه کرد: مراجعان ابتدا در درمانگاه تحت ویزیت فوق تخصص جراحی پلاستیک قرار می گیرند و سپس مراحل بعدی و از جمله عمل جراحی صورت می گیرد.
وی پیش بینی کرد ظرف 4 روز حضور تیم جراحی موسسه خیریه مرهم بیش از 200 نفر تحت عمل جراحی قرار بگیرند و مابقی بیماران که دارای شرایط هستند با هدایت و مشاوره موسسه مرهم به صورت رایگان در تهران مورد عمل جراحی قرار می گیرند.
7172/6119

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *