خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق گسترش می‌یابد

خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق گسترش می‌یابد


به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق در نظردارد تا با همکاری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی آزمایشگاه‌های فعال درحوزه فناوری‌های نرم وخلاق که دارای تجهیزات وخدمات آزمایشگاهی کاربردی هستند را شناسایی و در جهت هم‌افزایی بین آنان و تولیدکنندگان، اقدام کند.
درهمین راستا از آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های تولید کننده‌ دارای آزمایشگاه دعوت می‌شود تا در صورت دارا بودن تجهیزات آزمایشگاهی و یا ارایه خدمات آزمون در این حوزه، به پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی به نشانی labsnet.ir مراجعه و دربخش عضویت آزمایشگاه‌ها ثبت نام کنند.
بازی‌های رایانه‌ای و ویدئویی، صنایع دستی، اسباب بازی، مد و پوشاک (نساجی) و صنایع وابسته (زیورآلات و جواهر، کیف، کفش و غیره) از جمله محورهای مرتبط با حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق هستند که در راستای این همکاری تعریف شده است.
همچنین پویا نمایی، فناوری سینما، طراحی صنعتی، معماری ولوازم التحریر و نوشت افزار نیز از دیگر محورهای مرتبط با حوزه فناوری نرم و صنایع خلاق است.
مراکز آزمایشگاهی می‌توانند برای کسب اطلاعات با دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق با شماره 83532474-021 تماس بگیرند.
علمی ** 9340**1485

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *