دانشگاه تهران با بیمارستان شریعتی قرارداد همکاری امضا کرد

دانشگاه تهران با بیمارستان شریعتی قرارداد همکاری امضا کرد


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه تهران، مدیر کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران از عقد قرارداد با بیمارستان شریعتی در خصوص ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه تهران خبر داد.
یوسف مقدس تبریزی مدیر کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران، گفت: با عقد این توافق‌نامه دانشجویان می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از درمانگاه‌های خوابگاهی یا اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه و همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت دانشجویی، از خدمات بستری و جراحی، اقدامات تشخیصی اورژانسی (آزمایشگاه، رادیولوژی و…)، در ساعات شب و تعطیلی کلینیک 16 آذر و خدمات تصویربرداری تخصصی مانند سی‌تی‌اسکن، MRI و… به صورت رایگان بهره‌مند شوند.
وی افزود: این توافق‌نامه با توجه به نزدیکی به مجتمع‌های خوابگاهی دانشگاه منعقد شده است و اقدامات تشخیصی و درمانی مانند اعمال جراحی زیبایی و غیره مشمول تعهدات بیمه‌ای را شامل نمی‌شود.

** نشست تخصصی «گفت‌وگوی ایران‌شناسی»
نشست تخصصی «گفت‌وگوی ایران‌شناسی» همراه با رونمایی از پایگاه اینترنتی «انجمن ایران‌شناسی»، دهم دی 1397، با حضور استادان، صاحب‌نظران و علاقه‌مندان این حوزه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.
در این نشست محمود جعفری دهقی عضو هیأت علمی گروه فرهنگ و زبان‌های باستانی، محمدرضا سحاب رئیس هیأت مدیره مؤسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب، طهمورث ساجدی صبا استاد زبان و ادبیات فرانسوی دانشگاه، جان‌اله کریمی مطهراستاد زبان و ادبیات روسی و برخی از استادان و صاحب نظران این حوزه سخنرانی کردند.
در پایان نشست از وبگاه انجمن ایران‌شناسی به نشانی: anjomaneiranshenasi.ir رونمایی و پیشنهاد شد درس ایران‌شناسی به فهرست واحدهای درسی در دبیرستان و دانشگاه‌ها اضافه شود.
**9491**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *