دانشگاه علوم پزشکی بهشتی و شهرداری تهران تفاهمنامه امضا کردند

دانشگاه علوم پزشکی بهشتی و شهرداری تهران تفاهمنامه امضا کردند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، مهدی کدخدازاده، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در این مراسم با ابراز خرسندی از آغاز همکاری با سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران اظهار داشت: آشنایی دانشجویان با فرهنگ و تمدن ایران یکی از اهداف ما در مجموعه دانشگاه است.
وی افزود: با امضای این تفاهم نامه امیدوارم بتوانیم از توان فکری، تجربی، پژوهشی و آموزشی یکدیگر بهره‌مند شویم تا با همکاری‌ های مشترک در رشد فضای آموزشی و علمی دانشجویان تأثیر محسوسی ایجاد شود.
سعید اوحدی، رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران نیز در بخش دیگری از این جلسه امضای این تفاهم‌نامه را فرصتی مناسب برای به اشتراک گذاری و هم‌افزایی دانش و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌ها دانست و گفت: این تفاهم‌نامه با هدف افزایش تأثیرگذاری و جریان سازی در جامعه هدف مخاطبان امضا شده است.
وی افزود: در این همکاری اطلاعات فرهنگی و هنری تبادل می‌شود و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های آن در انجام پروژه‌های مشترک به اشتراک گذاشته می‌شود.
اوحدی ادامه داد: با شروع همکاری، سازمان فرهنگی هنری تسهیلاتی را برای دانشجویان در نظر گرفته تا با تخفیف از امکانات فرهنگی، هنری و تفریحی سازمان فرهنگی هنری استفاده کنند.
وی همچنین از راه‌اندازی تورهای تهران‌گردی و بازدید از خانه موزه ‌های مشاهیر در راستای این همکاری خبر داد و گفت: دستاوردهای این همکاری علاوه بر دانشجویان برای اساتید و مسئولان این دانشگاه نیز اجرا می شود.

**9489**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *