روابط عمومی استانداری کرمانشاه برنامه “دوشنبه های خبری” برگزار می کند

روابط عمومی استانداری کرمانشاه برنامه “دوشنبه های خبری” برگزار می کنداصغر عظیمی مهر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرای این برنامه از ۳۱ تیرماه آغاز می شود و طوری برنامه ریزی کرده ایم که تا دهه فجر به اتمام برسد.

او در تشریح اجرای این برنامه گفت: در نظر داریم در طول هر ماه ۲ دوشنبه خبرنگاران و عکاسان رسانه های مرکز استان را به شهرستان ها اعزام کنیم تا مجموعه فعالیت های انجام شده در هر شهرستان را به افکار عمومی اطلاع رسانی کنند.

او پاسخگویی مجموعه دولت به افکار عمومی را یکی از اهداف برگزاری این برنامه اعلام کرد و گفت: این برنامه از ۳۱ تیرماه با سفر به شهرستان سنقر و کلیایی آغاز می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه در ادامه گفت: در سفر به شهرستان نشست خبری با حضور فرماندار و خبرنگاران برگزار می شود و از طرح های شاخص هر شهرستان نیز بازدید به عمل می آید.

عظیمی مهر افزود: فرمانداران می توانند باتوجه به طرح های فعال در هر حوزه از مدیران کل آن حوزه هم برای حضور در نشست خبری و تشریح طرح دعوت کنند.

وی ادامه داد: این برنامه به ترتیب بعد از سنقر و کلیایی در ۳۱ تیرماه، در شهرستان های هرسین، پاوه، جوانرود، روانسر، صحنه، کرمانشاه، دالاهو، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، قصرشیرین، گیلانغرب، اسلام آبادغرب و کنگاور نیز برگزار می شود.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان دارد.

اکنون بیش از ۴۰۰ خبرنگار در بیش از ۱۳۰ رسانه دارای مجوز در استان کرمانشاه مشغول فعالیت هستند.

۳۰۳۳/۸۰۶۶

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *