روحیه خوب عامل برتری تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت هاست

روحیه خوب عامل برتری تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت هاستمحمود محب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی والیبال ایران بازی‌های قدرتمند و منسجمی را در شهر ارومیه مقابل تیم‌های مطرحی نظیر لهستان، کانادا و روسیه به نمایش گذاشت و اگر همین روند در اردبیل تداوم یابد کار سختی مقابل حریفان هفته چهارم نخواهد داشت.

وی بیان کرد: دیدارهای هفته چهارم تیم ملی ایران نسبت به هفته سوم آسان‌تر است و اگر اتفاق خاصی نیفتد پیش بینی می‌شود ایران کار سختی مقابل استرالیا و پرتغال نداشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به صدرنشینی تیم ملی ایران تا پایان هفته نهم توقعات از بازیکنان این تیم بیشتر شده است و امید می‌رود با حمایت‌های تماشاگران شهر اردبیل در هفته چهارم مسابقات والیبال ملت‌ها نیز شاهد تداوم پیروزی‌های غرور آفرین آنان باشیم.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال گفت: تیم ملی ایران روند صعودی در پیش گرفته است و توانایی صعود به دور نهایی لیگ ملت‌های والیبال را دارد.

وی قول مساعد استاندار آذربایجان غربی در ساخت سالن ۱۵ هزار نفری در ارومیه و ارج نهادن به خواسته به حق هواداران والیبال دوست این شهر را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر بر شمرد.

به گزارش ایرنا لیگ ملت‌های والیبال در حالی از امروز / جمعه / وارد هفته چهارم خود می‌شود که تیم ملی ایران در هفته سوم این مسابقات با حمایت تماشاگران پرشور ارومیه‌ای، سه پیروزی دلچسب مقابل تیم‌های مطرح کانادا، روسیه و لهستان کسب کرد.

هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان از امروز / جمعه ۳۱ خرداد ماه / تا روز یکشنبه دوم تیرماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری «حسین رضازاده» اردبیل با حضور تیم‌های ایران، استرالیا، پرتغال و فرانسه برگزار می‌شود؛ ‬ تیم ملی ایران امروز جمعه ۳۱ خرداد با پرتغال، شنبه اول تیر با استرالیا و یکشنبه دوم تیر با فرانسه بازی می‌کند و طبق برنامه زمان بندی شده هر سه بازی تیم ملی ساعت ۱۸.۳۰ برگزار می‌شود.

۱۶ تیم حاضر در لیگ ملت‌های والیبال به صورت دوره‌ای به مصاف هم می‌روند و در پایان مرحله مقدماتی، پنج تیم برتر به همراه آمریکا (میزبان مرحله نهایی) راهی دور بعد می‌شوند.

امسال سعید معروف، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور چهار بازیکن ارومیه‌ای حاضر در ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ایران هستند.

۷۱۵۶/‌۲۰۹۳

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *