روند ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دره شهر رضایت بخش نیست

روند ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دره شهر رضایت بخش نیست


شادمهر کاظم زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید نسبت به ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان دره شهر پاسخگو باشد.
وی افزود: این پروژه ابتدای سال کلنگ زنی شد ولی تاکنون این درمانگاه عملیاتی اجرایی این پروژه آغاز نشده است.
نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان دره شهر دارای ۲۳ هزار نفر جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی است، یادآور شد: مرکز درمانی تامین اجتماعی دره شهر قرار بود در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و کمتر از 18 ماه ساخته شود.
کاظم زاده با اشاره به اینکه پروژه های مهمی دیگری در شهرستان دره شهر مثل سد سیکان نیازمند توجه هستند، گفت: وزارت نیرو در زمینه اجرای این سد باید اهتمام جدی داشته باشند.
وی اضافه کرد: تسریع در عملیات اجرایی سد میمه و مرحله چهارم انتقال آب به نواحی گرمسیری دهلران در حوزه جنوب استان ایلام از دیگر مطالبات مردم است.
نماینده مردم دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی افزود: اعمال ماده 112 و بهره مندی تمام شهرستان های استان ایلام از مزایای این ماده قانونی است بخصوص شهرستان های آبدانان، دره شهر و بدره که در ایام جنگ خط مقدم محسوب می شدند و امروز از این ماده قانونی بهره نبرده اند، همچنین بازنشستگانی که در این مناطق مشغول به خدمت بوده اند نیز از مزایای این ماده قانونی استفاده نکرده اند.
کاظم زاده تاکید کرد: استان ایلام طی هشت سال دفاع مقدس با تمام توان در مقابل صدام ایستادگی کرد و خاکریز ایران اسلامی محسوب می‌شد بنابراین باید ستاد نیروهای مسلح تمامی شهرستان‌های استان را جزو مناطق عملیاتی محسوب کند و حقوق مردم شریف این مناطق را رعایت کند.
7177/6119

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *