سرمربی شهرداری سمنان: از دست دادن موقعیت ها موجب شکست تیم شد

سرمربی شهرداری سمنان: از دست دادن موقعیت ها موجب شکست تیم شدمرتضی دهرویه شامگاه پنجشنبه پس از پایان دیدار تیم‌های شهرداری سمنان و گلساپوش یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی، در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه این دیدار از نظر فنی از سطح بالایی برخوردار بود، افزود: تیم شهرداری سمنان نیمه اول را به خاطر اشتباهات فردی بازیکنان به تیم حریف واگذار کرد.

وی به گل به خودی بازیکن تیم شهرداری اشاره و تصریح کرد: سه گل حریف در نیمه اول سبب از بین رفتن تمرکز بازیکنان تیم شهرداری سمنان شد.

دهرویه بیان کرد: علیرغم تلاش در نیمه‌های بعد برای جبران فاصله و کم کردن آن، موقعیت‌های تیم شهرداری با برخورد توپ به تیرک دروازه حریف از دست رفت تا جایی که یک پنالتی را نیز بازیکنان این تیم از دست دادند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان ادامه داد: این تیم از نظر تکنیکی مشکل ندارد بلکه ضعف در گلزنی دارد.

** جواب کردن دروازه بان غیر بومی به علت پاره‌ای از مشکلات

وی در خصوص دروازبان غیر بومی تیم شهرداری سمنان، گفت: این تیم یک دروازبان غیربومی داشت که به خاطر مشکلاتی که برای تیم به وجود آورده بود، جوابش کردیم.

دهرویه خاطرنشان کرد: دروازبان غیربومی اعلام آمادگی برای بازگشت به تیم شهرداری را کرده و حتی بلیط بازگشت را گرفته است ولی همچنان در حال تصمیم گیری هستیم و هنوز مسأله‌ای مشخص نیست.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان یادآور شد: امید است مدیران مشکلات این تیم را برطرف کنند.

دیدار تیم‌های شهرداری سمنان و گلساپوش یزد از چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی پنج بر سه تیم یزدی همراه بود.

۷۴۰۸/‏۹۸۹۱

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *