شرکت سخنگو و دبیر هیات دولت در مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس

شرکت سخنگو و دبیر هیات دولت در مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس


مراسم تشییع پیکرهای مطهر ۱۵۰ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور خانواده‌های معظم شهدا و مردم شهیدپرور تهران از ساعت ۹ صبح امروز – پنجشنبه ۶ تیرماه – از مقابل دانشگاه تهران به سمت معراج الشهدا برگزار شد.

در این مراسم علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهور و سخنگوی دولت و همچنین محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت در مراسم تشییع و بدرقه این شهیدان شرکت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه سخنران اصلی این مراسم بود.

همچنین مراسم تشییع پیکرهای این شهیدان در استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، هرمزگان، بوشهر، اردبیل، تهران، گیلان، خوزستان و قزوین نیز برگزار خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه در این مراسم با تاکید بر اینکه درخت تنومند انقلاب نهالش با خون شهیدان آبیاری شده است، گفت: کسانی که در این کشور به هر دلیلی ناخالصی داشته باشند یا ناخالصی القا کنند، بدانند نه فکر و نه عمل شان ماندگاری نخواهد داشت.

وی افزود: امروز هرچه در دنیا سخن از دشمن ستیزی باشد، در ادامه اهداف راهبردی ایران است و شهدا به ما ایستادگی، مقاومت را در ایستادگی آموختند نه در مذاکره و تسلیم.

رییسی در این مراسم تاکید کرد: دست مبارکی که رفت روی ماشه و پهپاد آمریکایی را ساقط کرد، نشان داد که نظام جمهوری اسلامی در مقاومت خود هیچ تردیدی ندارد و در ایستادگی برابر دشمن هیچ تردیدی در دل راه نمی‌دهد و آمریکا را دشمن اصلی می‌شناسد. جمهوری اسلامی مقابل رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها با تمام توان می‌ایستد و با همه قدرت آمادگی دارد آنها را در این میدان پشیمان کند.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *