عملکرد ۶۸ دستگاه جهت ارزیابی در بخش نماز ارسال شده است

عملکرد ۶۸ دستگاه جهت ارزیابی در بخش نماز ارسال شده استشهرام طهماسبی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اقامه نماز استان زنجان افزود: تیم ارزیابی، عملکرد ۴۵ دستگاه را مورد ارزیابی قرار داده که نتایج نهایی پس از دریافت و ارزیابی اطلاعات تمام دستگاه‌ها مشخص می‌شود.
وی با بیان اینکه سایر دستگاه‌ها نیز اطلاعات مربوطه را در موعد مقرر بار گزاری کنند، اظهار داشت: بخشی از امتیازات ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در ارزیابی کلی و جشنواره شهید رجایی به نماز، اختصاص دارد.

رویکرد برنامه های سال جاری، ترویج فرهنگ نماز در بین نوجوانان است
رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان نیز با اشاره به عملکرد این ستاد در سال گذشته گفت: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی از جمله تربیت مربی نماز کودک، نوجوان و خانواده، دوره سلامت معنوی در بیمارستان‌های آیت‌الله موسوی و امام حسین (ع) زنجان، دوره‌های مختلف آموزش قرآن، نماز و مهدویت، تربیت کادر متخصص نماز، کارگاه‌های مختلف آموزشی، اجرای طرح ملی مبین و توانمندسازی و مهارت‌افزاری معلمان بخشی از اقدامات در حوزه آموزش است.
علی یوسفی افزود: برگزاری نماز ظهر عاشورا، همایش استانی نماز، تجلیل از مدیران اجرایی دستگاه‌های فعال، رونمایی از نرم‌افزار چندرسانه‌ای دعوت و مسابقات و نشست‌های مختلف تخصصی و اردوهای زیارتی نیز از برنامه‌های فرهنگی این ستاد است.
وی خاطرنشان کرد: بازدیدهای دوره‌ای از مساجد و نمازخانه‌های بین راهی نیز از برنامه‌های نظارت و ارزیابی ستاد است.
یوسفی گفت: رویکرد ستاد اقامه نماز کشور در برنامه‌های پیش رو در سال جاری، تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین نوجوانان است.
رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان اظهار داشت: جشنواره شکوفه‌های نماز با تحت پوشش قرار دادن ۲ هزار نفر، جشنواره به رنگ قنوت با تحت پوشش قرار دادن ۱۴ هزار دانش‌آموز، هفت هزار اولیا و ۵۰۰ نفر از معلمان و مدیران و برگزاری مسابقات مختلف و پیوند مسجد و مدرسه نیز از برنانه‌های پیش روی ستاد در سال ۹۸ است.
رئیس سابق ستاد اقامه نماز استان زنجان نیز ضمن تقدیر از همکاری‌ها و همراهی‌های مدیران استان در برنامه‌های ستاد، گفت: امامان جمعه زنجان هر سال در اجلاس سراسری شرکت کرده و به ترویج آن اهمیت می‌دادند.
سعید ناصری، مشکلات جسمی را دلیل کناره‌گیری از این سمت خواند و افزود: تا حد توان در کنار مسئولین ستاد اقامه نماز استان خواهم بود.
در پایان این جلسه از زحمات سعید ناصری در مدت تصدی ریاست ستاد اقامه نماز استان زنجان تجلیل شد.
۹۵۵۶/۸۰۶۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *