لزوم پیاده سازی سیره شهدا و جانبازان در نیروی انتظامی 

لزوم پیاده سازی سیره شهدا و جانبازان در نیروی انتظامی به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در اولین جلسه شورای عالی نشر معارف و تجارب انتظامی دفاع مقدس ناجا، اظهار داشت: ایجاد زمینه‌های مناسب برای رسیدن به پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ یکی از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی به شمار می‌آید.

وی با تاکید بر پیاده سازی سیره شهدا و جانبازان در نیروی انتظامی، گفت: پیروی از راه شهیدان و جانبازان و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان که حق بزرگی بر گردن ما دارند، یکی از اهداف متعالی در ناجا محسوب می‌شود که بایستی برای تحقق این امر، تلاش کنیم البته امروز همکارانم در سراسر کشور با الگو گیری از سیره و منش شهدا و ایثار گران، مأموریت‌های خود را با موفقیت انجام می‌دهند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور بر گسترش و نشر ارزشهای دفاع مقدس در ناجا تاکید و تصریح کرد: امیدواریم از بین افراد علاقمند بتوانیم راویان خوبی برای بازگو کردن خاطرات دفاع مقدس تربیت کنیم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اقدامات ناجا در حوزه ایثارگری بایستی به نحو شایسته به تصویر کشیده شود که در این راستا باید از تمام امکانات و ظرفیت‌ها در این مسیر استفاده کنیم.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *