مردم فارس به حضور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت شدند

مردم فارس به حضور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت شدندبه گزارش ایرنا در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس که روز سه شنبه انتشار یافت، آمده است: یوم‌الله قدس، روز رسول اکرم (ص)، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد رسای مسلمانان علیه غده سرطانی و جرثومه فساد و فتنه‌انگیزی در منطقه، نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در برابر سیاست‌های خباثت‌آلود صهیونیسم جهانی در به فراموشی سپرده‌شدن مساله فلسطین و تامین امنیت رژیم جعلی، کودک‌کش و غاصب قدس شریف است.

در ادامه این بیانیه، از زنده نگه داشتن روز قدس به عنوان یادگار ارزشمند و ابتکار معجزه‌گون معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یاد شده است.

همچنین در بخش دیگری از این بیانیه بر اهمیت و ضرورت این راهپیمایی به دلیل تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه به سرکردگی ددمنشانه دولت حاکمه شیطان بزرگ، آمریکای تروریست پرور علیه آرمان مقدس فلسطین از جمله طرح توطئه رذیلانه معامله بزرگ قرن با همراهی سرسپردگان ذلت‌پیشه و حکام مرتجع تاکید شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در این بیانیه از از مردم نوعدوست و متدین استان فارس دعوت کرده است تا همراه و همصدا با اقیانوس خروشان امت سرافراز اسلام و خیل عظیم انسان‌های آزاده و حق‌طلب جهان با حضوری پرشکوه و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس، طنین حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را سر داده و با «نه» قاطع به توطئه شیطانی معامله قرن بار دیگر با نمایش عزم و اراده پولادین خود شعار کوبنده نابودی رژیم جعلی، غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از حامیان آن در مجامع بین‌المللی را به عنوان مطالبه اول مسلمین عالم سر دهند و تجلی‌بخش نماد عینی وحدت و حمایت همه‌جانبه امت اسلامی از آرمان‌های فلسطین پاره تن اسلام و قدس شریف باشند.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان (جمعه دهم خرداد ماه) راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح در سراسر استان فارس آغاز خواهد شد. مسیرهای این راهپیمایی در شیراز، سومین حرم اهل بیت (ع) از میدان امام حسین (ع)، بولوار کریم خان زند، میدان شهدا، خیابان پیروزی، چهار راه پیروزی و بولوار شهیدآیت الله دستغیب (ره) به سمت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) اعلام شده است.

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) در شانزدهم مرداد سال ۵۸ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، روز جهانی قدس نام نهادند.

۹۸۸۵ / ‏‬ ۶۱۱۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *