مشکلات جسمی «مارادونا» را از ادامه همکاری با دورادوس معاف کرد

مشکلات جسمی «مارادونا» را از ادامه همکاری با دورادوس معاف کرد


مارادونا که به همراه آلبی سلسته جام قهرمانی جهان را در سال ۱۹۸۶ بالا سر برد؛ تیم دسته دومی دورادوس را در ۲ فصل حضور خود به طور پیاپی به ۲ فینال رقابت‌های لیگ رساند اما با توجه به شرایط جدید تصمیم گرفته تا بیشتر روی سلامتی خود تمرکز کند.

«ماتیاس مورلا» وکیل مارادونا در توئیتر نوشت: دیگو مارادونا تصمیم گرفته تا فعالیت خود را به عنوان سرمربی در تیم دورادوس متوقف کند؛ پس از توصیه پزشکان و با دو عمل جراحی پیش رو؛ یکی بر روی شانه و دیگری روی زانو، روی بهبود سلامتی خود تمرکز خواهد.

مارادونا پس از بروز رفتارهای عجیب و نامتعارف در جریان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیتر روزنامه‌ها را به خود اختصاص داد و بازگشت وی به تمرینات تیم دورادوس پس از تشخیص خونریزی معده در اوایل سال به تعویق افتاد.

با این وجود، «آنتونیو نونِز» رئیس باشگاه دورادوس خطاب به مارادونا نوشت: دیگو، درهای دورادوس همیشه به روی تو باز خواهد بود؛ اما سلامتی اولویت دارد؛ خانه تو اینجا است و خواهد بود.

مارادونا اخیراً ضمن اعلام آمادگی برای به دست گرفتن سکان هدایت تیم منچستریونایتد در مصاحبه‌ای گفته بود: من کسی هستم که منچستر به آن نیاز دارند. می‌دانم که آنها پیراهن‌های زیادی در سطح دنیا می‌فروشند اما آنها به جام و قهرمانی نیز نیاز دارند، می‌توانم این کار را برای آنها انجام دهم و آنها را به روزهای افتخار بازگردانم.

علاوه بر این، «آصف کاپادیا» کارگردان بریتانیایی که پیش تر به خاطر ساخت مستندی درباره «اِیمی واینهاوس»، خواننده انگلیسی، برنده اسکار شده بود، به تازگی نخستین فیلم با موضوع زندگینامه «دیگو مارادونا» را با همین عنوان ساخت؛ فیلمی که سی و یکم جولای در سینماهای اروپا اکران می‌شود و در مراسم فرش قرمز جشنواره کن نیز به نمایش گذاشته شد.

ورزشی **۳۹۹۱**

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *