معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری کنگاور معرفی شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری کنگاور معرفی شدبه گزارش ایرنا، فرماندار کنگاور روز شنبه در این آیین که در سرسرای فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: معاونت سیاسی دارای جایگاه بسیار مهم و حساسی است که نیروهای توانمند و کارآمد و زبده باید در این معاونت خدمت کنند.
خیراله خزایی با اشاره به انتصاب یوسفی به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری کنگاور، بیان داشت: توجه به نیروهای بومی و تلاش برای رشد جایگاه سیاسی و اجتماعی آنها در اولویت کارهای اینجانب بوده است.
وی باند بازی، حزب بازی و سیاسی کاری را از آفت های سیاسی جامعه امروز خواند که باید از آنها برائت جست، تاکید کرد: باید در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری، تحقق و پیشبرد برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم حرکت کرد.
فرماندار کنگاور همچنین از مدیران دستگاههای دولتی خواست بانوان لایق و شایسته ای که واجد شرایط و دارای مسئولیت پذیری و توانایی مدیریتی دارند را در مناصب مدیریتی منصوب کنند.
خزایی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، به کلیه مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی تاکید کرد: گفتار و کردارها و ابزارهای دولتی نباید له و یا علیه نامزد انتخاباتی صورت گیرد.
در ادامه از خدمات فرزاد پرگر معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کنگاور تقدیر و هوشنگ یوسفی به عنوان معاون جدید این معاونت منصوب شد.

۷۴۴۷/۸۰۶۶

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *