مهمترین عامل نارضایتی فاصله بین توقع و داشته هاست

مهمترین عامل نارضایتی فاصله بین توقع و داشته هاست


به گزارش ایرنا، سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از توسعه بیمارستان شهدای لردگان افزود: ایجاد توقع درحالی که امکانات و داشته ها کمتر است باعث نارضایتی می شود.
به گفته وی، یک هزار و 200 امام جمعه و صدها فرماندار و شهردار در شهرهای مختلف خواهان ایجاد مراکز بهداشتی هستند، اما یاید امکانات را هم مد نظر داشت.
وی افزود: ائمه جمعه ، فرمانداران و شهرداران نمایندگان نظام هستند که در این راستا امیدیخش باشند و نباید به گونه ای صبجت شود که کاری انجام نشده است.
به گفته وی، در لردگان تا پیش از انقلاب اسلامی تنها یک پزشک وجود داشت که اکنون تنها در بیمارستان شهدای این شهرستان بین 140 تا 160 تخت وجود دارد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در چهارمحال و بختیاری 190 طرح بهداشتی و درمانی در حال اجراست که باید قدردان بود.
به گفته وی، خیرین گام های بلندی در زمینه زیرساخت های بهداشت و درمان برداشته اند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: درآمد دولت ار محل نفت و مالیات است که در ماههای آینده این درآمد کمتر خواهد شد و در نتیجه درآمد مالیاتی نیز کاهش می یابد.
وی وضعیت بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری را از برخی نقاط کشور بهتر دانست و گفت: در قرچک ورامین پس از سالها تنها یک بیمارستان 75 تختخوابی بهره برداری شده است.
وی افزود: بهره برداری از آمبولانس هوایی چهارمحال و بختیاری بخشی از نیاز درمانی استان را تامین می کند.
قاضی زاده هاشمی گفت: اگر همه شرایط را درک کنند، آسیب کمتری به کشور می رسد.
به گزارش ایرنا، بهره برداری از اورژانس هوایی، دیدار با خانواده شهید مدافع حرم، نشست با اعضای هیات رئیسه و اعضای هیات علمی دانشگاه، افتتاح فاز الحاقی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی شهرکرد، افتتاح طرح توسعه بیمارستان شهدای لردگان و اورژانش 115 این شهرستان از برنامه های سفر 2 روزه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به چهارمحال و بختیاری بود.
2097/6021

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *