مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشتمهاجم جدید سپاهان جذب شد

باشگاه سپاهان اصفهان برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر یک مهاجم جدید به جمع بازیکنان تیم فوتبال خود افزود.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان، از پیوستن ابوالفضل بابادی عکاشه به جمع طلایی‌پوشان سپاهان خبر داد.

حمید باقری گفت: این بازیکن با قراردادی به مدت سه فصل به تیم سپاهان پیوست.

وی افزود: این مهاجم که فصل پیش در تیم فوتبال اروند خرمشهر توپ می‌زد متولد ۱۸ اسفند ۱۳۷۷ در شهرضا (اصفهان) است.

دروازه بان ذوب آهن قرارداد خود را تمدید کرد

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن افزود: محمد باقر صادقی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قرارداد خود را با این تیم به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

احمد جمشیدی اظهار داشت: تیم ذوب آهن برای حضور پرقدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا با هدایت علیرضا منصوریان بازیکنان مورد نیاز خود را جذب و با بازیکنان این تیم تمدید کرد.

وی تصریح کرد: حفظ بازیکنان و شاکله این تیم از اولویت‌های باشگاه است و در این باره تمدید قرارداد بازیکنان در حال انجام است و این موضوع برای باشگاه ذوب آهن مهم است.

وی اضافه کرد: همچنین بازیکنان سرباز ذوب آهن هم که در تیم‌های دیگر لیگ برتر فعالیت داشتند در فصل جدید به جمع سایر بازیکنان تیم اضافه خواهند شد.

دروازه‌بان پدیده به تیم ذوب‌آهن پیوست

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: دروزاه بان فصل گذشته تیم پدیده شهر خودرو مشهد به ذوب آهن اصفهان پیوست.

احمد جمشیدی افزود: یوسف بهزادی سنگربان پیشین تیم پدیده شهر خودرو طی قراردادی برای دو فصل به تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پیوست.

وی خاطرنشان کرد: با پیوستن مهدی رحمتی دروازه بان سابق استقلال به پدیده خودرو شهر مشهد بهزادی از این تیم جدا شد و به ذوب آهن پیوست.

همچنین باشگاه ذوب‌آهن امروز قرارداد محمد باقر صادقی را تمدید کرده بود.

جمشیدی هفته گذشته ظهار داشت: به دلیل حضور تیم ذوب آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حفظ بازیکنان و شاکله این تیم از اولویت‌های باشگاه است و در این باره تمدید قرارداد بازیکنان در حال انجام است و این موضوع برای باشگاه ذوب آهن مهم است.

نویدکیا در سپاهان ماندنی شد

رسول نویدکیا، بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای فصل آینده نیز در این تیم ماندنی شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان افزود: رسول نویدکیا، امروز با امضای قراردادی به مدت یک فصل دیگر با سپاهان همراهی خواهد کرد.

حمید باقری بیان کرد: نویدکیا امروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه، قراردادی یکساله را امضا کرد و به همه شایعه ها و شبهه های ماندن یا جدا شدنش از تیم پایان داد.

رای تخلفات دیدار تیم های بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان صادر شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای درگیری و تخلفات دیدار بین تیم های فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان را اعلام کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان رای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره کودایی بازیکنان تیم ذوب آهن به علت رفتار غیر ورزشی با بازیکنان و سرمربی تیم مقابل طبق گزارش و فیلم مسابقه متخلف و با احراز آن و مطابقت با ماده ۵۴ مقررات انضباطی هرکدام از نفرات فوق منفردا به احتساب محرومیت ناشی از قرار دستور موقت به مدت ۲ جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم و باید هر نفر ۳ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.

بیان محمودی سرمربی تیم ذوب آهن به علت اهانت به کمک داور دو و انتشار مطالب غیر واقع متخلف و ضمن احزار تخلف و انطباق با مواد ۵۵ و ۷۱ مقررات انضباطی و به استناد همین مقررات در مجموع به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و باید مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ورزشکاران سازمان یافته کشور به بیش از ۴میلیون نفر افزایش می یابد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: سال گذشته توسط این فدراسیون حدود سه میلیون و ۶۰۰ هزار نفر کارت بیمه ورزشی صادر شد و پیش بینی می کنیم امسال این رقم به بیش از چهار میلیون نفر افزایش یابد.

غلامرضا نوروزی در مجمع سالیانه هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان با اشاره به الکترونیکی شدن کارت‌های بیمه ورزشی اظهار داشت: این اقدام از بسیاری از سوءاستفاده‌ها و تخلفات جلوگیری خواهد کرد.

وی افزود: با این اقدام برخی افراد تصور می‌کردند که آمار ورزشکاران سازمان یافته کاهش خواهد یافت اما اینگونه نشد و آمار نشان می‌دهد که تعداد ورزشکاران سازمان یافته کشور نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به نقش هیأت‌های پزشکی ورزشی در موفقیت‌های ورزش کشور در سطح ملی و بین المللی اشاره کرد و گفت: علم پزشکی ورزشی در کشور پیشرفت کرده است و به دلیل ارائه خدمات خوب، ورزشکاران مصدوم کشور ترجیح می‌دهند در داخل کشور به جای خارج، درمان شوند.

شاگرد سابق قلعه نویی به سپاهان پیوست

علیرضا نقی زاده بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز با عقد قرار دادی به سپاهان پیوست.

حمید باقری مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان افزود: علیرضا نقی زاده، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورساز ی تبریز به جمع طلایی پوشان اصفهان پیوست.

وی اظهار داشت: این بازیکن پیش از این با امیر قلعه نویی در تراکتور سازی تبریز کار کرده بود و توسط این مربی از تیم امیدهای تراکتور در بزرگسالان به بازی گرفته شد.

وی تصریح کرد: این بازیکن قابلیت بازی در پست‌های هافبک دفاعی، نفوذی وینگر را دارد.

محمد نژاد مهدی با ذوب آهن تمدید کرد

محمد نژاد مهدی بازیکن فصل قبل ذوب آهن قراردادش را برای یکسال دیگر با این تیم تمدید کرد.

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان افزود: نژاد مهدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه نساجی مازندران و در پست دفاع آغاز کرد و توانست پس از ۲ سال به تیم اصلی این باشگاه برسد، او در مجموع چهار سال در این تیم ماند.

وی با بیان اینکه قرارداد بازیکنان این تیم به صورت قدم به قدم و با آرامش بسته خواهد شد، اظهار داشت: نژاد مهدی سپس به تیم پدیده خراسان پیوست و بعد از یک فصل با ذوب آهن قرارداد بست و به مدت یک فصل دیگر با ذوب آهن تمدید کرد.

جمشیدی هفته گذشته به ایرنا گفت: به دلیل حضور تیم ذوب آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حفظ بازیکنان و شاکله این تیم از اولویت های باشگاه است و در این باره تمدید قرارداد بازیکنان در حال انجام است و این موضوع برای باشگاه ذوب آهن مهم است.

داوران اردنی دیدار ذوب آهن با الاتحاد عربستان را قضاوت می کنند

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ایران گفت: داوران اردنی دیدار تیم فوتبال این باشگاه با الاتحاد عربستان را در لیگ قهرمانان آسیا قضاوت خواهند کرد.

احمد جمشیدی افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که ادهم المخادمه داور اردنی قضاوت دیدار رفت ذوب آهن با اتحاد عربستان را برعهده گرفت.

وی گفت: تیم داوری از کشور اردن برای قضاوت این دیدار شامل ادهم مخادمه، احمد مونس، محمدبکار و احمد فصیل هستند و این دیدار را سوت خواهند شد.

وی با بیان اینکه تیم ذوب آهن ایران به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله حذفی قرار دارد افزود: این تیم در این رقابت ها نتایج درخشانی کسب کرد و در این مرحله نیز از فوتبال ایران در صحنه بین المللی دفاع خواهد کرد و مثل همیشه نماینده ای شایسته خواهد بود.

شهرداری بم با شکست تیم فوتبال ذوب آهن قهرمانی خود را جشن گرفت

تیم فوتبال بانوان شهرداری بم روز پنجشنبه با نتیجه ۲ بر یک ذوب آهن اصفهان را در فولادشهر شکست داد و قهرمانی خود را در این رقابت ها جشن گرفت.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری بم در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه ۲ بر یک به سود میهمان و قهرمان این دوره از رقابت ها در فولادشهر اصفهان به پایان رسید.

فریدن قهرمان مسابقات تکواندوی روستاییان اصفهان شد

تیم فریدن به مربیگری “ابوذر ابوالحسنی” و “بهنام موحدی” قهرمان نخستین دوره مسابقات تکواندوی روستاییان پسر استان اصفهان شد.

در این مسابقات تیم گلپایگان دوم شد و تیم های مبارکه و خوانسار به طور مشترک رتبه سوم این رقابتها دست یافتند.

نخستین دوره مسابقات قهرمانی تکواندوی روستاییان پسر اصفهان با حضور ۱۰ تیم از شهرستان های فریدن، چادگان، بویین میاندشت،، خوانسار، مبارکه و گلپایگان و ۲۵ داور استانی روز پنجشنبه به میزبانی روستای نمونه گردشگری دره بید فریدن برگزار شد.

رییس هیات تکواندوی شهرستان فریدن در حاشیه برگزاری اختتامیه این مسابقات افزود: در مجموع ۱۳۵ تکواندوکار منتخب روستاهای شهرستان های استان در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

۹۹۱۳/۶۰۲۶/‏

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *