نماینده ولی فقیه در خوزستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد

نماینده ولی فقیه در خوزستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کردبه گزارش جمعه ایرنا در این پیام آمده است: مردم ولایتمدار استان شهید پرور خوزستان بار دیگر با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی با شکوه و دشمن شکن روز جهانی قدس به ندای مقام معظم ولایت، امام خامنه‌ای مدظله العالی لبیک گفتند و پاسخی کوبنده و قاطع به یاوه‌گویی‌های دشمن زبون دادند.

این بیانیه می افزاید: مردم خوزستان نشان دادند که راه امام خمینی کبیر پرمخاطب‌ترین و بالنده‌ترین حرکت سیاسی قرن حاضر در عرصه بین‌الملل است و بی تردید، حضور مردم شریف، با ایمان، سرافراز و روزه داران عاشق خوزستان در این راهپیمایی موجب دلگرمی مظلومان فلسطین قهرمان و الهام‌بخشِ راه جهاد برای امت واحده اسلامی گردید و ثابت کرد با وجود جریان‌سازی‌های فرعی و فریبنده دشمنان کماکان فلسطین، مساله اول جهان اسلام است.

در این بیانیه آمده است: اینک که مردم خوزستان عزیز و همیشه در صحنه، وظیفه و تکلیف الهی و انسانی خویش را به احسن انجام داده‌اند، برخود لازم می دانم تقدیر و تشکر بی کران را نثار قدوم مبارکشان نمایم. ان شاء الله وعده الهی که از زبان اولیا ء الهی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بیان شده در آینده نچندان دور محقق ببینم.

راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در ۷۰ نقطه استان خوزستان برگزار شد.

۹۸۸۷/۳٠۲۲

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *