نگاه وارداتی در داخل باید به نگاه تولیدی تغییر کند

نگاه وارداتی در داخل باید به نگاه تولیدی تغییر کندبه گزارش خبرنگار ایرنا «عبدالرضا مصری» عصر یکشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی دیگر از مسائلی که باید به صورت جدی به آن پرداخت بهبود فضای کسب و کار است و خوشبختانه کرمانشاه توانسته در یکی ۲ سال اخیر جایگاه خوبی در این خصوص داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان در این مدت، گفت: این مهم جز با تلاش های استاندار و معاونان وی که به صورت جدی و شبانه روزی پای کار هستند حاصل نمی شد.

مصری افزود: امروز دغدغه همه مدیران استان کرمانشاه مبارزه با معضل بیکاری است که این وضعیت باید در سال جدید نیز ادامه یابد تا شاهد افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری باشیم.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تشویق سرمایه گذار و حذف قوانین دست و پا گیر از دیگر موضوعاتی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشت چرا که استان ما نیازمند حضور سرمایه گذار است.

وی همچنین خواستار تدوین برنامه های اقتصادی قوی تر در کشور شد و گفت: با توجه به مشکلاتی که ایجاد شده باید نسبت به اجرای برنامه های اقتصادی با قابلیت اجرایی مطمئن، تلاش بیشتری کنیم.

مصری در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت های استان کرمانشاه، شاهد کاهش مشکلات اقتصادی و افزایش سطح رفاه مردم باشیم.

۸۰۶۶/‏۷۴۵۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *