نیکوکاران جهرم، محرومان سیستان و بلوچستان و هرمزگان را مهمان سفره افطار کردند

نیکوکاران جهرم، محرومان سیستان و بلوچستان و هرمزگان را مهمان سفره افطار کردندبنیاد خیریه موجه مهربانی جهرم از جمله این سازمان هاست که به گفته مدیر آن فعالیت‌های خیریه در سایر نقاط محروم کشور نیز دارد و ماه رمضان امسال ۴۰۰ دانش‌آموز در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان مهمان ضیافت افظاری این خیریه بوده‌اند.

مهرداد الطافی شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مراسم ضیافت افطار برای ۲۰۰ نفر از خانواده‌های نیازمند روستای سیاه‌خاک شهرستان میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان به همت بنیاد خیریه موج مهربانی انجام گرفت.

وی بیان کرد: همچنین مراسم ضیافت افطاری بین ۲۰۰ دانش‌آموز منطقه گافر و پارمونت شهرستان بشاگرد در استان هرمزگان به همت بنیاد خیریه موج مهربانی برگزار شد.

به گفته وی این سومین سال است که بنیاد خیریه موج مهربانی به دانش آموزان مناطق محروم افطاری می‌دهد.

الطافی اضافه کرد: برگزاری جشن عبادت و جشن تکلیف و تهیه نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان محروم از دیگر اقدامات این بنیاد خیریه در سال‌های اخیر در مناطق محروم سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان بوده است.

وی با اشاره به اینکه بنیاد خیریه موج مهربانی در جهرم نیز فعالیت دارد، ابراز کرد: در ماه رمضان امسال در چهارمین سال پویش مردمی توشه‌های بهشتی به همت نیکوکاران یکصد بسته ارزاق شامل: مرغ، برنج، روغن، تخم‌مرغ، پنیر، رب گوجه فرنگی و خرما، بین خانواده‌های نیازمند جهرمی توزیع شد.

به گفته وی ارزش هرکدام از این بسته‌ها بیش از ۷۰۰ هزار ریال است و به روال سال‌های گذشته از شب‌های قدر تا کنون بین محرومان تقسیم شده است.

بنیاد خیریه موج مهربانی در سال ۱۳۹۲ در جهرم تأسیس شد و فعالیت آن در حیطه حمایت از کودکان و دانش‌آموزان نیازمند در سراسر کشور و توسعه فضای علمی و آموزشی و کارآفرینی و اشتغال برای محرومان است.

شهرستان جهرم در ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

۹۹۱۰ /‏۱۸۷۶‬

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *