هادی پور عازم مسابقات تکواندو ایتالیا شد

هادی پور عازم مسابقات تکواندو ایتالیا شدرئیس هیأت تکواندو استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هادی پور بامداد امروز به همراه سه ملی پوش دیگر تهران را به مقصد رم ترک کرد تا در مسابقات گرند پری (جایزه بزرگ) تکواندو حضور یابد.

محسن سترگی افزود: مرحله نخست مسابقات گرند پری در سال ۲۰۱۹ از جمعه هفته جاری ۱۷ خردادماه با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر چهار وزن المپیکی مردان و زنان در رم آغاز و به مدت سه روز نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بر این اساس، آرمین هادی‌پور ملی پوش شایسته گیلانی که به تازگی موفق به کسب مدال ارزشمند برنز مسابقات تکواندو قهرمانی جهان شده، در وزن ۵۸- کیلوگرم در رقابت‌ها حضور می‌یابد و به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

وی بیان کرد: این رقابت‌ها 4 G می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و یک هزار دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد که امیدواریم هادی پور با کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات، ۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ خود دریافت کند.

آرمین هادی پور متولد ۱۳۷۳ اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام‌های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می‌توان به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ انگلیس، مدال طلای گرند پری انگلیس، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو، مدال نقره قهرمانی جهان، دو مدال قهرمانی آسیا (یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران به دست آمده)، دو مدال طلا یونیورساد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پری، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ آسیا اشاره کرد.

۷۲۸۵/‏۲۰۰۷

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *