هاشمی: از رقابت های آزاردهنده پرهیز کنید

هاشمی: از رقابت های آزاردهنده پرهیز کنید


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سید حسن هاشمی روز جمعه در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی، تازه های چشم پزشکی، افزود: فردوسی قرن ها پیش شعر«توانا بود هر که دانا بود» را سروده است و امروز در قرن بیست و یکم، کسی تواناست که عالم خداترس باشد چراکه پول، زور، مقام و منصب نمی تواند نمادی از توانایی باشد.
وی اظهار کرد: اگر بخواهید در تراز نیاکان و بزرگان بیمارستان فارابی حرکت کنید، باید همدلی داشته باشید. برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت کشیده و پیر شده اند.
وی یاد آور شد: آنچه به ارتقای دانش و مهارت چشم پزشکی در بیمارستان فارابی کمک می کند، علاقه مندی، تعصب، آموختن و آموزش دادن است.
هاشمی اضافه کرد: برخی افراد نمی خواهند که بیمارستان فارابی به شایستگی دست یابد و در علوم پزشکی و چشم پزشکی، نقش آفرین باشد بنابراین باید مراقبت کنید.
وزیر بهداشت با اشاره به ضرورت حفظ احترام اساتید، گفت: اساتید در کلاس و اتاق عمل آموزش های مهمی به دانشجویان و پزشکان می دهند و اگر می خواهید که مورد احترام باشید تا می توانید به ویژه به اساتید، والدین و دیگران احترام بگذارید.
بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی (تازه های چشم پزشکی) از 12 تا 14 اردیبهشت ماه در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار شد.
گروه چشم پزشکی و مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کننده این سمینار بودند.
اجتمام**7029** 1776

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *