همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در اصفهان برگزار می شود

همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در اصفهان برگزار می شود


به گزارش ایرنا، دکتر عباسعلی خادمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این همایش بعنوان بزرگترین گردهمایی دندانپزشکان و متخصصان حوزه ایمپلنتولوژی در اصفهان، با تمرکز بر محورهای روش های نوین در درمان ایمپلنت، تشخیص و درمان در کامپلیکیشن های ایمپلنت، اخلاق مداری در درمان ایمپلنت های دندانی، دندانپزشکی مبتنی بر دیجیتال، زیبایی در درمان ایمپلنت سوم تا پنجم مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه هم اندیشی در جهت پاسخگویی به نیازهای ایمپلنتولوژیست ها در ارائه یک طرح درمان موفق، یکی از هدف های این همایش است گفت: این همایش ظرفیت های جدیدی را برای توسعه پژوهش های بنیادین و ارائه راهکارهای حل مسائل و چالش های فرآروی دندانپزشکان و متخصصین ایجاد می کند.
وی افزود: برای برگزاری این همایش علاوه بردعوت از نخبگان و متخصصان ایرانی، از پژوهشگران با تجربه ازکشورهای مختلف آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا دعوت بعمل آمده تا با ایراد سخنرانی فضایی بین المللی برای تبادل آخرین درمان ها، فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا فراهم شود.
وی با بیان اینکه دندانپزشکی جزو رده های بالای شکایت ها قرار دارد در مورد شکایات در این حوزه گفت: دندانپزشکی پس از جراحی و ارتوپدی، سومین گروه پزشکی است که از آنها شکایت می شود.
همچنین دبیر اجرایی چهارهمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در اصفهان در این نشست گفت: این همایش به همت اساتید، پژوهشگران و نخبگان متخصص گروه های جراحی دهان، فک و صورت، پروتزهای دندانی، پریو و رادیولوژی دهان و فک و صورت برگزار خواهد شد.
دکتر جابر یقینی افزود: برگزاری یک نشست علمی صمیمی برای تبادل آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها در زمینه درمان ایمپلنت های دندانی، هدف از برگزاری این همایش است.
وی افزود: کمیته علمی این کنگره برای برنامه ریزی یک سال زمان صرف کرد تا کنگره شایسته ای با همکاری ارزشمند دانشکده دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و انجمن برگزار کند.
یقینی گفت: نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای دارویی و تکنولوژی درزمینه درمان ایمپلنت های دندانی و سایر تجهیزات دندانپزشکی در کنار این همایش ارائه خواهد شد.
دبیر علمی همایش هم با بیان اینکه 10 کارگاه همزمان با برگزاری این همایش برگزار خواهد شد افزود: 18 مقاله بعنوان پوستر و30 سخنرانی در این همایش ارائه خواهد شد.
دکتر احمد مقاره عابد گفت: پنل های ارائه شده در این همایش برای اولین بار بصورت سوال و جواب برگزار خواهد شد.
چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور حدود یکهزار و 500 شرکت کننده از متخصصان رشته های مختلف دندان پزشکی و ایمپلنت برگزار می شود.
ت 7150 / 6022

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *