همکاری نکردن با فعالان بخش خصوصی استان را از توسعه باز می دارد

همکاری نکردن با فعالان بخش خصوصی استان را از توسعه باز می داردبه گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی عصر شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه که در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بدون شک حمایت از صنعتگران و تولیدگران باید سرلوحه کار همه مسئولان استان قرار گیرد.

وی با انتقاد از شیوه برخورد با فعالان اقتصادی و صنعتی در استان، افزود: چنین برخوردهایی تنها باعث فراری دادن بخش خصوصی می‌شود.

حاتمی ادامه داد: اینکه بسیاری از فعالان خوشنام حوزه صنعتی ماه‌ها در انتظار دریافت تسهیلات به بهانه مشکلات کوچک قرار گیرند کار درستی نیست و روند حرکتی توسعه استان را کند می‌کند.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه رفع مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بانک‌ها در این خصوص نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند.

وی با بیان اینکه توسعه کرمانشاه جز با همدلی، وفاق و کمک تمامی دستگاه‌های اجرایی اتفاق نمی‌افتد، گفت: همه به یک اندازه در این امر خطیر سهیم هستیم و باید تلاش کنیم تا رونق و تولید در استان شکوفا شود.

حاتمی همچنین تلاش برای ادامه یافتن نرخ بیکاری استان را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: انجام این مهم امید به زندگی را در مردم افزایش می‌دهد و همه ما نیز در قابل شهروندان مسئول هستیم.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش یک هزار واحد تولیدی با ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است.
مرکز آمار ایران نرخ بیکاری کرمانشاه در سال ۹۷ را ۱۸.۶ درصد اعلام کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *