واحد های تولیدی راکد استان اردبیل با پرداخت تسهیلات فعال می شوند

واحد های تولیدی راکد استان اردبیل با پرداخت تسهیلات فعال می شوندبه گزارش ایرنا، ارژنگ عزیزی روز دوشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی اردبیل افزود: از فروردین امسال با مساعدت فرمانداری‌ها یک هزار و ۱۶۹ واحد فعال، نیمه فعال و راکد در استان شناسایی شده که از این میزان ۴۰۴ مورد آن راکد است.

وی اظهار داشت: در بخش کشاورزی استان هم در مجموع ۱۶۱ واحد صنایع تبدیلی، ۱۳۶ واحد فعال و ۲۵ واحد راکد شناسایی شده است که واحد نیمه فعال و راکد از تسهیلات مذکور بهره مند می‌شوند.

۰ عزیزی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۱۵ واحد در بخش کشاورزی و ۳۰ واحد هم در بخش صنعت استان احیا شد، بیان کرد: برای رونق اشتغال در استان برش شهرستانی تا افق ۱۴۰۴ تهیه شده و در بخش کشاورزی ایجاد گلخانه در سطح ۲ هزار و ۳۲۴ هکتار هدف گذاری شده است.

معاون اقتصادی وتوسعه مدیریت منابع انسانی استاندار اردبیل ادامه داد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان طرح‌های اشتغالزایی را آماده کردند و ضروری است تأمین نقدینگی مورد نیاز مد نظر قرار گیرد.

عزیزی فعالیت کارخانه سبلان پارچه اردبیل را یاد آور شد و گفت: برای شتاب بخشی به افزایش تولیدات این کارخانه اقدام مؤثری انجام می‌گیرد.

۷۱۱۰/‏‬ ۱۲۵۷

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *