وزیر بهداشت: عموم مردم به جامعه پزشکی اعتماد دارند

وزیر بهداشت: عموم مردم به جامعه پزشکی اعتماد دارند


به گزارش ایرنا، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه دوشنبه در آئین تجلیل از برترین های دانشگاه علوم پزشکی زنجان افزود: جامعه خدوم پزشکی همواره و در شرایط گوناگون مشغول خدمات رسانی به گروههای مختلف جامعه بوده و مردم نیز قدردان آنان هستند.
وی اظهار داشت: هم اکنون کشور در شرایط خاصی قرار دارد و برای پیشبرد بهتر کارها در حوزه های مختلف به همکاری ، همدلی همگان و مسوولان نیاز داریم.
این مسئول خاطرنشان کرد: از آغاز دولت تدبیر و امید تاکنون 600 طرح مختلف در حوزه سلامت این استان با هدف ارائه خدمات بهینه و در راستای طرح تحول نظام سلامت به بهره برداری رسیده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی زنجان نیز در این آیین گفت: در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 50 طرح با اعتبار 500 میلیارد ریال افتتاح می شود که نتیجه همت و همدلی کارکنان این واحد دانشگاهی بوده است.
دکتر پرویز قزلباش افزود: براین اساس وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی علاوه بر افتتاح طرح های مختلف به مسائل فرهنگی، رفاهی، معیشتی و تفریحی کارکنان توجه جدی داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: این واحد دانشگاهی به عنوان قطب ششم کشوری در حوزه بهداشت، درمان، آموزش و پژوهش قدم های خوبی را برداشته است.
وزیر بهداشت ، درمان آموزش پزشکی برای افتتاح چندین طرح در حوزه سلامت به استان زنجان سفر کرده است.
9646/8068

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *