پاتوق فیلم کوتاه در زنجان از سر گرفته شد

پاتوق فیلم کوتاه در زنجان از سر گرفته شدلیلا بیگلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف از برگزاری این برنامه، بهره گیری اعضای انجمن سینمای جوانان دفتر زنجان و علاقه مندان فیلم سازی از تجربه فیلم‌سازان موفق ایران و جهان است.

وی با بیان اینکه حضور در “پاتوق فیلم کوتاه” برای عموم آزاد است، ادامه داد: این برنامه سه شنبه های هر هفته ساعت ۱۷ در سالن یادگار فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان میزبان فیلمسازان، هنرجویان و علاقه مندان فیلم کوتاه است.

بیگلی اظهار داشت: هفته گذشته فیلم های کوتاه “لایت ساید” ساخته سید مسلم طباطبایی، “بان لرزان” ساخته آرش رصافی، “درخت کهنسال” ساخته فرنوش عابدی و رضا علمدارلو، “پرندهای شکاری” ساخته اود وربیگه و “تاج خروس” ساخته آیدا پناهنده در پاتوق فیلم کوتاه به نمایش در آمد و پیرامون آثار اکران شده گفت و گو و نقد و بررسی انجام شد.

مسئول دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در استان زنجان از آغاز ثبت نام دوره های مشاغل سینمایی در این انجمن برای ترم تابستان امسال خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام برای فراگیری رشته های مختلف سینمایی از جمله فیلمنامه نویسی، تصویربرداری، تدوین، صدا برداری، مبانی عکاسی و عکاسی دیجیتال تا ۳۱ خرداد جاری به دفتر انجمن واقع در فرهنگسرای امام خمینی (ره) مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۴۷۰۹۰۳ تماس بگیرند.

به گزارش ایرنا، آموزش و تولید فیلم های کوتاه هنرجویی و حرفه ای، عکاسی و نمایش و نقد فیلم در طول سال از فعالیت های مهم انجمن سینمای جوانان ایران در استان زنجان است

۳۰۸۸

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *