پیام نور استارتاپ تخصصی مراقبت و سالمندی برگزار می کند

پیام نور استارتاپ تخصصی مراقبت و سالمندی برگزار می کند


به گزارش روز سه شنبه دانشگاه پیام نور، محمد علی کریمی در این خصوص اظهار داشت: نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع ‘مراقبت و سالمندی’ به همت سازمان نظام پرستاری ایران، با مشارکت دانشگاه پیام نور و ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی برگزار می شود.
رئیس شورای سیاست گذاری استارتاپ ‌های دانشگاه پیام نور افزود: سالمندی فعال، پویا، موفق، بررسی وضعیت سلامت سالمندان، ورزش و تحرک سالمندان، آسایشگاه‌های مراقبت از سالمندان، خدمات در منزل، سالمند، مدیریت و مراقبت، ارتقاء سلامت، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی، غذایی، ورزشی و توانبخشی سالمندان از جمله محور های این استارتاپ به شمار می رود.
کریمی ادامه داد: هدف از برگزاری این رویداد استارتاپی، تولید و طراحی وب ‌سایت، نرم افزار، بازی ‌های رایانه‌ای، اپلیکیشن و سامانه ‌های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی است.
وی با بیان این که مهلت ثبت و ارسال ایده‌ های استارتاپی تا 10 خردادماه سال جاری است، اظهار داشت: علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت‌های www.abrezendegi.ir و www.info.ir مراجعه کنند.
یادآور می شود؛ این استارتاپ 23 و 24 خرداد ماه سال جاری در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود.

دانام**9484**1601**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *