پیست اسکی فریدونشهر توسعه می یابد

پیست اسکی فریدونشهر توسعه می یابدمحمد سلطان حسینی روز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت اسکی استان اصفهان در محل سرای ورزشکاران اظهار داشت: به دلیل نیاز این رشته به برف، امکان گسترش آن در همه شهرستان‌ها وجود ندارد، بنابراین باید از تمام ظرفیت‌های مناطق برخوردار از برف مانند فریدونشهر بهره برد.

وی تصریح کرد: سال ۹۷ بالغ بر ۳۵۰ میلیون و امسال نزدیک به ۸۰۰ میلیون ریال به هیات اسکی استان اصفهان اختصاص پیدا کرده است.

رئیس هیأت اسکی استان در این مجمع انتخاباتی گفت: آموزش و گسترش رول اسکی و اسکی صحرانوردی از جمله برنامه‌های این هیأت برای امسال خواهد بود و برای آموزش اسکی در رده‌های سنی پایین نیز بطور ویژه برنامه ریزی خواهیم کرد.

محمود یسلیانی اضاغه کرد: تیم‌های اعزامی از اصفهان به تمامی مسابقات سال گذشته موفق به کسب سکو شدند و امیدواریم این روند در ماه‌های پیش رو نیز ادامه یابد.

وی ورزشکاران اسنوبرد و اسکی آلپاین استان اصفهان را توانمند دانست و افزود: برای اسکی صحرانوردی نیز با سرمایه گذاری و حضور مربیان از فدراسیون می‌توان شاهد رشد آن بود.

مجمع انتخاباتی هیأت اسکی استان اصفهان روز پنجشنبه در سرای ورزشکاران با انتخاب مجدد محمود یسلیانی به مدت چهار سال برگزار شد.

وی با انصراف پیش از آغاز مجمع احسان گودرزی دیگر نامزد توانست ۱۴ رأی را به خود اختصاص دهد.

شهرستان فریدونشهر با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۸۰ کیلومتری غرب استان اصفهان همجوار با رشته کوه های زاگرس مرکزی واقع شده است.

در ایران بالغ بر ۵۰ هزار نفر به رشته‌های مختلف اسکی می‌پردازند.

۶۰۲۰/‏۶۰۲۶/‏

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *