پیگیری مسابقات والیبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان در هفته چهارم

پیگیری مسابقات والیبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان در هفته چهارمدر جریان این رقابت ها و در بازی های برگزار شده، تیم های والیبال وحدت رودسر و مدرن سازه کیاشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم والیبال وحدت رودسر در یک دیدار نزدیک با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست داد.

همچنین در دیگر بازی برگزار شده این هفته، تیم های والیبال چای رفاه لاهیجان و شهرداری تالش به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم والیبال چای رفاه لاهیجان در یک بازی برتر با نتیجه سه بر یک موفق به برتری برابر حریف خود شد تا پیروز این دیدار باشد.

در سایر بازی های برگزار شده از هفته چهارم رقابت های والیبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان نیز تیم میلاد مسکن خشکبیجار با نتیجه سه بر صفر برابر کانون نیکبخت کوچصفهان به برتری دست یافت و تیم والیبال سفیر ماسال با نتیجه سه بر دو تیم پاسارگاد رضوانشهر را شکست داد.

همچنین تیم های والیبال شاندیز سیاهکل و شهرداری املش نیز در هفته چهارم رقابت های والیبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان با قرعه استراحت روبرو شدند.

در  رقابت های والیبال لیگ برتر بزرگسالان مردان استان گیلان ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی با هم رقابت می کنند که در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه می یابند.
 

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *