کاروان های سلامت به مناطق محروم استان ایلام اعزام شدند

کاروان های سلامت به مناطق محروم استان ایلام اعزام شدند


حسین عارفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: اعزام این کاروان توسط هلال احمر شهرستان های ملکشاهی، مهران و دهلران به صورت منطقه ای و با همکاری بهداشت و درمان در روستای محروم خوشادول از توابع شهرستان ملکشاهی انحام شده است.
وی ادامه داد: این طرح با هدف افزایش سطح سلامت اقشار محروم و زمینه سازی برای رشد و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم روستایی شهرستان ملکشاهی اجرا شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار داشت: با اجرای این طرح کاروان سلامت بیش از 110 بسته بهداشتی در بین روستاییان محروم توزیع و همچنین ویزیت ، دارو ، مشاوره ، تست فشار و قند خون به صورت رایگان به بیماران سالمند و نیازمند روستاییان خوشادول ارائه شد.
عارفی افزود: کاروان سلامت شامل 2 پزشک ، سه پرستار و همچنین ماما ، روانشناس ، مشاور ، تزریقات ، داروخانه ، بهورز و اعضای داوطلب و هفت نفر از پرسنل جمعیت هلال احمر استان است که در مجموع به بیش از 140 بیمار خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارایه دادند.
در ادامه فرماندار شهرستان ملکشاهی ضمن بازدید از خدمات ارائه شده توسط کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان ایلام در مناطق محروم روستایی این شهرستان اظهار کرد: طرح ملی کاروان سلامت با هدف کمک به نیازمندان مناطق محروم اقدامی قابل تقدیراست و امیدواریم این طرح در طول سال نیز ادامه داشته باشد.
روستای محروم خوشادول از توابع شهرستان ملکشاهی در استان ایلام قرار دارد.
7171/6119

سلام لطفا زحمت این خبر رو بکش

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *