کنترل فشار خون نمازگزاران نمازجمعه در تهران

کنترل فشار خون نمازگزاران نمازجمعه در تهرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، در این عملیات فشار خون تعداد زیادی از خواهران و برادران نمازگزار ازسوی تکنسین‌های اورژانس کنترل شد.

دکتر حسین ریاحی رئیس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز از سنجش فشار خون نمازگزاران ۳۰ مسجد این شهر خبر داد و گفت: همزمان با طرح ملی پایش فشار خون، پرسنل مرکز اورژانس کاشان با مشارکت مرکز هماهنگی امور مساجد شهر به مدت ۳۰ شب در این مساجد حضور داشته و فشار خون نمازگزاران و مراجعه کنندگان را کنترل می‌کنند.

همچنین دکتر پریا بهرامی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به واژگونی خودروی سواری پراید گفت: این حادثه در ساعت ۱۵ روز جمعه در محور هندودر به ارکلو شازند رخ داد و مصدوم حادثه برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.

در حادثه‌ای دیگر در شاهرود بر اثر بی احتیاطی حینِ انجام کار با بنزین دریک تعمیرگاه خودرو چهار نفر دچار سوختگی شدند که بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد ومصدومین حادثه پس از دریافت اقدامات اولیه وتحت مراقبتهای پزشکی به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.

همچنین بر اثر برخورد خودروی پرشیا با جدول و درختان وسط خیابان در یکی از معابر اردبیل، یکی ازسرنشینان اینخودرو به علت شدت جراحات فوت کرد و پنج نفر دیگر مصدوم شدند که بعد از خارج سازی مصدومان از خودرو توسط پرسنل آتش نشانی و اورژانس، مصدومان بلافاصله حادثه بعد از انجام اقدامات درمانی به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *